Co kupic? powtarza sie no ale nic to potrzebuje rady !!! xD

24 Wrz 2009, 20:52

Witam wsztkich serdecznie jak w temacie potrzebuje rady jakie auto mam sobie kupicna poczatku chcialem OPLA VECTRE c GTS 2.2 no ale okozalo sie ze nie jestem w statnie wydac narazie te 30tys zl :( zaszly pewne zmiany w moim zyciu moze za rok kupie ale do tego czasu poszukuje innego auta a wiec chce auto podobnych kabaretów co wlasnie vectra super bylo by jak byl by to sedan myslem nad BMW Seria 3 /E36/ albo BMW seria 5 Seria 5 E39 to sa tylko takie moje przyklady tym razem moge wydac jakies maks 20 tys a jeszcze lepiej bylo by jak bym sie zamknal w 15tys a wiec potrzebuje rady naprawde jestem otwarty na propozycje a co jeszcze do tego auta to dobrze bylo by jak by byl nawet dobrze wyposarzony i wygodny dla tego glownie bo tydzien w tydzien robie ponad 600km na weekend a wiec potrzebuje cos dosc dobrego o ile znajdzie sie cos za taka sume jak podalem czy jest ktos w stanie mi doradzic co kupic jestem dosc mlody:)
sssowa
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Słupsk
Prawo jazdy: 27 03 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi
Silnik: 2.4 kat
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

24 Wrz 2009, 21:22

Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

25 Wrz 2009, 18:42

Co Ty? Sms-a do kolesia napisałeś..? Mogłeś jeszcze nie robić odstępów między wyrazami... :???:
Popraw ten swój liścik...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

26 Wrz 2009, 20:48

SSSowa zahuczałeś tym kabaretem(gabarytem) swoim ale najlepiej piszą ci, którzy nic nie piszą ci tylko błędów nie robią :!: Podaj swoje typy to my wytypujemy właściwe typy a ty wybierzesz sobie typka :smile: !
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

27 Wrz 2009, 19:25

Sorki za te bledy ale po prostu bylo pozno jak to pisalem i nawet nie zwracalem na to uwage w jaki sposob to robie, ale ludzie nie musza odrazu z morda :mad: na mnie wyskakwiac jak bym nie wiadomo co zrobil kurcze prosilem o pomoc bark slow. dobra inaczej zrobie moje typy

jaguar x300
Renault Laguna II
rover 75
seat leon z 2001r
BMW Seria 5 E39
BMW Seria 3 E36
OPLA VECTRA B
sssowa
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Słupsk
Prawo jazdy: 27 03 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi
Silnik: 2.4 kat
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

27 Wrz 2009, 20:33

polecam BMW 5 E39 2.5 TDS 150KM jest dość fajnym mocnym autem i mało awaryjny :mrgreen:
fubu:)
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Dębica

27 Wrz 2009, 21:34

Fubu :( nie polecaj chłopakowi jednego z najbardziej kaszaniastych silników w historii BMW! :wink: SSSowa ja wcale nie czuję się urażony twoimi błędami,mnie też się zdarzają każdy pisze jak umie to pierwsze,jeśli będziemy dalej krytykowani za błędy to każdy będzie się bał pisać ,pytać a ja zacznę się bać odpowiadać i nie tylko ja :!: Jeśli będę musiał zaglądać do słownik a ortograficznego to nie zdążę nic napisać,jutro napiszę które z tych autek jest godne zainteresowania a może wymyślimy coś lepszego jeśli nie masz kompleksów!Te trzy pierwsze bym odrzucił,interesuje cię Diesel czy benzynka no i np.może być dobry do LPG?!Ja potraktuję cię wyjątkowo rzetelnie bo z tym kabaretem mnie przebiłeś,też kiedyś walnąłem takiego byczka że Hej! :mrgreen:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

28 Wrz 2009, 08:38

Panowie, każdemu może się przytrafić wpadka. Jeśli chcesz zmieścić się w 15k to chyba, żaden z tych co wymieniłeś. Myślę, że z taką kasą możesz bezpiecznie celować w Skode Octavie I gen. Pewnie nie kupisz nic "wypasionego" ale samochód na długie trasy jak najbardziej pozytywny. Ewentualnie Passat B5, ale lepszym wyborem w tej cenie będzie skoda rocznik 98-99 może 2000 :smile:
Sebastianos
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 343
Miejscowość: Warszawa
Auto: Peugeot 508 SW
Silnik: 1.6 THP
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

28 Wrz 2009, 15:26

Dziekuje PhantomASA1 za naprawde madra odpowiedz. ;) powiem szczerze jezeli chodzi o silnik to moze byc LPG :) teraz jezdze PUNTEM II 1,2 z LPG i nie przeszkadza mi to auto jest rodzicow, a wczesniej mialem Vectre A w Dieselku ;). Potrzebuje auto takie co bede mogl jechac bez obaw co weekend 700km:) to tak naprawde jest najwazniejesze, a teraz i jeszcze jedno na auto moge przeznaczyc jednak do 20000 tys maksymalnie ;)
sssowa
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Słupsk
Prawo jazdy: 27 03 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi
Silnik: 2.4 kat
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

28 Wrz 2009, 15:57

Dobrze, że dopisałeś, że na autko masz teraz 20k :) W takim razie z tych co wymieniłeś tylko i wyłącznie Vectra, można by się nad leonem zastanowić, ale Vectra pewniejsza :) W resztę nie ma co się pakować...
Helly
Początkujący
 
Posty: 209
Miejscowość: Kraków

28 Wrz 2009, 18:22

No w sumie tak Vectry to nawet dobre auta :) ale np mi sie podoba Rover 75 dla czego nie on np? tez sa fajne auta i niby dobre ale moze jednak cos z nimi jest nie tak w takim razie?
sssowa
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Słupsk
Prawo jazdy: 27 03 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi
Silnik: 2.4 kat
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

28 Wrz 2009, 19:03

W Roverze mogą zaskoczyć cię problematyczne i kosztowne naprawy.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

28 Wrz 2009, 19:25

Dokładnie, poza tym autko zbyt trwałe nie jest i raczej nie nadaje sie na nasze drogi :P
Helly
Początkujący
 
Posty: 209
Miejscowość: Kraków

28 Wrz 2009, 20:37

SSSowa a co powiedziałbyś na Lancię Lybrę w JTD-ku?!Pamiętaj o tym ,ze to jest Lancia,auto wysokiej jakości należące do koncernu Fiata(nie ma już problemu z częściami,ceny w porządku).Włosi Lancie sobie chwalili :!: Jedynie pewne problemy są z oblachowaniem i z tym ,że podaż jeszcze nie jest zadowalająca.Eksperci od motoryzacji zamlaszczeli soczyście nad tym samochodem,zaskoczeni jakością i trwałością :wink: Zastanów się,ewentualnie opiszę ci ją jutro dokładniej! ROVER?!Tak jak napisał Artur,mnie 75 się podoba,ale?!No właśnie .
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

29 Wrz 2009, 16:16

powiem szczerze ze ta Lancia wyglada bardzo ciekawie :) a podobna do niego jest alfa 166 czy jakos tak a co myslicie o niej. PhantomASA1 dzieki wielkie za propozycje bardzo fajne auto mi pokazales:)
sssowa
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Słupsk
Prawo jazdy: 27 03 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi
Silnik: 2.4 kat
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998