Co sądzicie o tej Hondzie.

30 Cze 2015, 20:22

Tak jak w temacie, co sądzicie o tej Hondzie ?

[link do oferty na Olx wygasł]

Oglądałem ją dzisiaj, ogólnie jest zadbana, wstawiony gaz sekwencyjny, naprawy przechodziła terminowo, komplet dokumentów itd.
Minusy: przód był lekko uderzony, niestety został naprawiony w zły sposób, szpachla jakby się minimalnie zapadła a lakier lekko pomarszczył ( prawy przód ) jedno małe ognisko korozji na drzwiach, kawałek szpachli na przodzie maski

Reszta tzn dach, tylna klapa, słupki itd zbadane miernikiem lakieru i było ok, myślicie że ta Honda warta jest tych pieniędzy ?
bodzio092
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 20 11 2011
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam

16 Lip 2015, 15:23

Stara strasznie za tą cene wolałbym coś nowszego.
licznik
Nowicjusz
 
Posty: 5
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford FC
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

16 Lip 2015, 18:39

Jeżeli chodzi o zakup auta w tym budżecie tym bardziej iż jest to honda - nie kierowałbym się stanem karoserii typu korozja.
Należy sprawdzić elementy konstrukcyjne auta aby było bezpieczne oraz czy samochód jest sprawny technicznie - sprawdzałeś spód auta ? Wycieki, korozja, elementy wymieniane oraz takie które kwalifikują się do wymiany.
Ogólnie auto nie wygląda źle.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz
    Jak być eco, kiedy za oknem mróz? Dzięki utrwalaniu odpowiednich nawyków z każdą kolejną zimą zauważymy coraz większą różnicę w portfelu. Eco driving to styl jazdy, który możemy wykorzystywać niezależnie ...