Co sądzicie o tym subwooferze???

Co sądzicie o tym subwooferze???

28 Maj 2008, 19:35

Tak jak w temacie.czy warto kupić ten subwoofer

[link wygasł]

Wiem ze nie jest to sprzęt z najwyższej półki ale na razie nie mam kasy żeby kupić coś lepszego. Czy warto za tą kasę to kupić, Jeżeli ktoś go kupił to proszę o opinie.
karol2505
Nowicjusz

Re: Co sądzicie o tym subwooferze???

28 Maj 2008, 21:48

A więc pierwsza rzecz która niepokoi to brak parametrów.....
Nie ma parametrów wzmacniacza, parametry głośnika są lecz takie nie pełne.
Brak modelu głośnika zastosowanego w tej skrzyni co uniemożliwia jaką kolwiek werfikacje poprawności konstrukcji.
kolejnym niepokojącym elementem są te wielkie bass reflex-y, sądząc po ich wymiarach i podanej efektywności można wnioskować że to właśnie dzięki tej wielkości uzyskano wysoką efektywność całego zestawu.

W efekcie końcowym możesz spodziewać sie płytkiego i hukliwego basu zamiast takiego głębokiego Schodzącego bardzo nisko.
ale to jest tylko moja opinia nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą więc piszę tylko to co widzę i co mogę wywnioskować ze swojej praktyki.

Poproś może o więcej parametrów tego zestawu wtedy będzie wiadomo coś wiecej a przedewszystkim o parametry i model głosnika.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń

Re: Co sądzicie o tym subwooferze???

29 Maj 2008, 14:34

a co byś polecił za tą kasę?
karol2505
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...
    Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Partol Y60
      MotoBatt, motory
      SEAT IBL Concept Car : 5
      Chicago Auto Show 2008