Co wybrać?? do 140 000zł

Re: Co wybrać?? do 140 000zł

26 Paź 2008, 22:20

kratsi napisał(a):te 79900 to przesadziłeś - za tą cenę to dostaniesz najmarniejszy standard z najgorszym silnikiem w wersji comfort i benzynie.
Porównywalne do tego paska co ja chce to co najmniej 115000.
Poza tym generalnie to chodzi o to, że Skoda nie odpuściła z cen i jest w cenie paska - a powinna (przynajmniej w moim uznaniu) być tańsza...

I jest tansza.

Fabia Od Polo
Octavia Od Golfa
Superb Od Passata

W skodzie opuscili tez bardzo ceny, octavia jest tansza o 9tys niz 6 miechów temu.
Fabia najtansza w clasicu teraz 31900 a jeszcze 4 miechy temu kosztowała 35900

Nie jest to jednak zauwazalne gołym okiem, bo głebszym przegladnieciu ofert widac to dobrze. Zreszta panowie nie oszukujmy się ale skoda w przeciągu ostatnich 3-5 lat strasznie poszła do przodu, jakością doruwnuje VW więc tez cena jest oczywista...
Baqś

28 Paź 2008, 13:44

Superba nie jest tańsza. Byłem w salonie 3 dni temu to wiem. Trzymają sztywno ceny. Co do oktawki i fabii to możliwe - to nie są nowe modele jak superba
kratsi
Nowicjusz

28 Paź 2008, 14:04

kratsi napisał(a):Superba nie jest tańsza. Byłem w salonie 3 dni temu to wiem. Trzymają sztywno ceny. Co do oktawki i fabii to możliwe - to nie są nowe modele jak superba

SUperb a nie superba:)
Baqś

28 Paź 2008, 14:06

Baqś napisał(a):
kratsi napisał(a):Superba nie jest tańsza. Byłem w salonie 3 dni temu to wiem. Trzymają sztywno ceny. Co do oktawki i fabii to możliwe - to nie są nowe modele jak superba

SUperb a nie superba:)

A superb nie mogł stanic bo wszedł odrazu z założeniem, ze jest tanszy o 10tys zł niż powinien.
Baqś

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005