Który wybrać w granicach 10 000zł dla ogrodnika?

Który wybrać w granicach 10 000zł dla ogrodnika?

14 Lut 2019, 16:20

Witam.
Planuję zakup auta dostawczego jak w tytule.
Auto ma służyć do przewozu sprzętu do prac ogrodowych, czasem jakiś mebli np przy małych przeprowadzkach itp.
Zależy mi aby było z okolic Gdyni, było w miarę tanie w eksploatacji (zarówno w naprawach jak i spalaniu), żeby pojezdzilo choć z 3-4 lata.
Wybrałem kilka ciekawych moim zdaniem ofert ale wgl nie znam się w tym temacie.
Czy możecie podpowiedzieć które jest warte uwagi w podanej cenie a które odpuścić bo raczej będzie skarbonka bez dna?

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Pozdrawiam serdecznie
Kordi88
Obserwowany

0

Re: Który wybrać w granicach 10 000zł dla ogrodnika?

16 Maj 2019, 14:20

Kordi88 napisał(a):Auto ma służyć do przewozu sprzętu do prac ogrodowych
W tym przypadku przydałby się pewnie jakiś mały bus ale mogą się sprawdzić też małe samochody typu Peugeot Bipper, Fiat Fiorino czy Opel Combo. Celowałbym w silniki benzynowe które w mieście pewnie lepiej się sprawdzą i będą tańsze w ewentualnych naprawach.

Ja ostatnio widziałem ogrodnika który miał wszystko co potrzebne zapakowane do Citroena Nemo :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa Toyota Safety Sense? Jak działa Toyota Safety Sense?
    Toyota Safety Sense (TSS) to pakiet który składa się z kilku systemów bezpieczeństwa i ma za zadanie zapobiegania kolizjom lub ograniczeniom ich skutków. Opisujemy poniżej systemy które wchodzą ...
    Opony letnie gwarancją bezpiecznej jazdy Opony letnie gwarancją bezpiecznej jazdy
    Opony letnie należy założyć wtedy, gdy średnia temperatura przekracza 7 stopni. Tym samym warto już teraz umówić się na zamianę, aby później uniknąć stania w kolejkach. 1. Czy opłaca się samemu zmieniać opony? ...

•