Przymierzam sie do zakupu auta z salonu tylko nie umiem sie zdecydowac

Przymierzam sie do zakupu auta z salonu tylko nie umiem sie zdecydowac

06 Kwi 2018, 13:14

Poszukuję samochodu dostawczego w typie Fiata Doblo ale nie potrafię się zdecydować czy chciałabym Kangoo Berlingo czy Forda.Możecie mi jakoś pomóc ?Za wszelkie sugestie będę wdzięczna.Samochód ma służyć także do przewozu drobnych niedużych mebli ale jesli będę chciała pojechać ekipą do kina ,to żeby miał 5 miejsc siedzacych wyjmowalnych.
Paskudka1000
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 12 1998
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Opel corsa
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Przymierzam sie do zakupu auta z salonu tylko nie umiem sie zdecydowac

06 Kwi 2018, 13:31

To zależy, co dla Ciebie jest priorytetem. Największą przestrzenią dysponuje właśnie Doblo. Ale już niedługo wchodzą do produkcji nowe modele Berligo i Partnera(Rifter), które będą produkowane w 2 rozmiarach i te wersje przedłużane mogą mieć więcej przestrzeni. Co do wyglądu to mnie najbardziej podoba się nowe Berlingo.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yeti65
Stały forumowicz

Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Lancer 2014, Vitara 2017
Silnik: 1,6 117KM 1,6 120KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2014

Re: Przymierzam sie do zakupu auta z salonu tylko nie umiem sie zdecydowac

06 Kwi 2018, 17:25

Dziekuje.Chodzi mi o ekonomiczne auto.Z najlepszym serwisem , ktore malo pali ;) I nie posciagnie mnie po kieszeni.Wole inwestowac niestety w inne hobby.Moze to byc smieszne ,ale jestem przyzwyczajona do swojego opla corsy ktore mimo wszystko niczego nie wymagalo a I zmiescilo szafke w bagazniku haha Ale juz czas na zmiany.I dwudziestolatek idzie na emeryture.
Paskudka1000
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 12 1998
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Opel corsa
Silnik: 1.2
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dzięki oponom zmniejszyć hałas w samochodzie? Jak dzięki oponom zmniejszyć hałas w samochodzie?
    Hałas w przypadku ogumienia spowodowany jest przez tarcie oraz częstotliwość drgania opony i powietrza w niej. Zewnętrzny hałas toczenia jest parametrem szczególnym, ponieważ decybel (dB) jest jednostką logarytmiczną ...
    Nie obsługuj nawigacji w czasie jazdy! Nie obsługuj nawigacji w czasie jazdy!
    Nawigacja satelitarna ułatwia życie rzeszy kierowców, pozwalając bez problemu poruszać się po nieznanych rejonach. Z drugiej strony korzystanie z takiego sprzętu w czasie jazdy może być przyczyną zagrożenia na drodze. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Renegade, bok
      MK2
      Mocowanie koła pasami do lawety
      Ford Focus II RS