Co wybrac, samochod do 15 tys: GolfIV, audi a3, mazda F, toy

17 Cze 2009, 19:29

Co wybrac, samochod do 15 tys: GolfIV, audi a3 (o ile jest takie w tej cenie 5 drzwiowe), mazda 323F, toyota yaris, zastanawialam sie tez nad mercedesem klasa A, ale o tym co czytalam to chyba raczej sobie odpuszcze. A co ze skoda? Jak sie sprawuje? Interesuje mnie samochod tylko 5 drzwiowy i z klimatyzacja. Z gory dziekuje za pomoc
renis
renis7
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Kutno

17 Cze 2009, 19:51

A Astrę II oglądałeś??
Kupisz sporo młodszą niż A3 czy Golfa jednak w niektórych egzemplarzach korozja szybko się pojawia.
stasiowski121
 

17 Cze 2009, 20:08

Astre II widzailam, w sumie nie jest zla, ale sam piszesz o wczesnej korozji :cry:
renis
renis7
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Kutno

17 Cze 2009, 20:16

renis7 napisał(a):A co ze skoda?
Pytasz o fabię? Płyta podłogowa z polo + silniki vw. Powinnaś być zadowolona. 5 drzwiowe a3 za te pieniądze ciężko będzie znaleźć. Na allegro jest raptem 1. Od 15 tysięcy zaczynają się ceny seata leona.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Jeśli nie przeszkadza Ci mikroskopijny bagażnik toyota yaris też jest fajna - szczególnie do miasta. Niestety raczej za tą cenę jedyny silnik jaki można kupić to 1.0 a i nie widzę nic z klimatyzacją na allegro :( Ze wszystkich wymienionych ja szukałbym golfa, fabii albo astry.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

17 Cze 2009, 20:42

Powinnaś znaleźć focusa Mk I w benzynie, dobrze się prowadzi
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Tutaj przykład.
Na diesla to musiałabyś dołożyć z 2000 tyś zł żeby nadawał się do jazdy.
stasiowski121
 

18 Cze 2009, 11:48

Ja za swoją fokę dałem 15700 już po wszystkich opłatach. Niestety ubezpieczenie + rozrząd + oleje + filtry + radyjko i zrobiło się prawie 19tyś a jeszcze musze koła letnie kupić :( No ale warto było. Jestem bardzo zadowolony z auta. Zwinny, żywy, w miare pojemny bagażnik i zadowalająca ilość miejsca w środku. Jedyne co denerwuje o trzeszczące plastiki :(
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy punktualność może być niebezpieczna?
    Większość z nas nie lubi się spóźniać. Są jednak sytuacje, w których próba dojechania do celu o umówionej godzinie może zagrażać naszemu życiu. Jak wynika z badań, presja czasowa ma wpływ na styl ...

07 Sie 2010, 20:30

Jeśli nie musi być małe, to polecam LAGUNE PHI. Rocznik około 2000, silnik 1.9DTi (NIE DCI), cena około 10 000 + rejestracja, plus wszystkie niezbędne przy zakupie wymiany i masz około 11-12koła, zaleznie od wersji. Szczerze gorąco polecam ;)
MoDComp
Początkujący
 
Posty: 67
Miejscowość: Kraków

08 Sie 2010, 21:23

I myślisz archeologu, że autor od roku siedzi i myśli co kupić?
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

09 Sie 2010, 06:21

Powiem tak, nie przeglądam tego forum maniakalnie, jedynie nieraz klikne sobie na dole w (bodaj sa to najświeższe posty) i tam było właśnie to. Na date szczerze mówiąc nie spojrzałem. Sorka za mój błąd.
MoDComp
Początkujący
 
Posty: 67
Miejscowość: Kraków