Crosland 1,2

Crosland 1,2

10 Sie 2018, 00:18

Witajcie
Wczoraj moja siostra zakupiła Opla crosland x 1,2 innowation 60kw 82ps w benzynie.
Auto jak dla mnie o słabym silniku ,o mocy nie wspominam. Z czystej jednak ciekawości wsiadłem za jego sterami i ku mojemu zdziwieniu auta rozpędzić powyżej 120kmh nie jestem w stanie bo jeszcze trochę i silnik by wyskoczył.
I tu moje pytanie . Czy jest to po prostu możliwe? Czy te auto tylko na tyle stac. Ma przejechanie zaledwie 2470 km
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Malexandros
Obserwowany

Re: Crosland 1,2

12 Sie 2018, 06:02

Predkosc max.dla tego auta to 170 km/h,zacznij od wymiany filtra paliwa.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat
    Motrio to francuska marka części zamiennych dystrybuowanych przez Renault i przeznaczonych dla samochodów ponad 3 letnich różnych marek. Utworzona w 1998 roku marka dostarcza gamę części zamiennych na poziomie ...
    Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami
    Pieszy który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza terenem zabudowanym, będzie miał obowiązek noszenia elementów odblaskowych tak zakłada nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, która została podpisana ...