Daewoo Lanos vs Renault Laguna

Daewoo Lanos vs Renault Laguna

25 Cze 2009, 14:53

Mam pytanie do fachowców co myślicie o tych dwóch autach Daewoo Lanos i Renault Laguna. Który jest według was lepszy i który bardziej by nadawał się dla chłopaka młodego w wieku 19?? Proszę o opinie.

Daewoo Lanos

Cena (brutto):

6 900 PLN / 1 517 EUR
Typ:

[link wygasł]

Sedan / Limuzyna
Informacje:

Rok produkcji: 2001, 130 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Pojemność skokowa: 1500 cm3, benzyna+LPG, zielony-metallic, Liczba drzwi: 4/5,
Dodatkowe wyposażenie:

el. szyby, klimatyzacja, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, instalacja gazowa
Dodatkowe informacje:

kupiony w polskim salonie, bezwypadkowy, garażowany

W bardzo dobrym stanie.

Renault Laguna

Cena (brutto):

5 990 PLN / 1 317 EUR (do negocjacji)
Typ:

[link wygasł]

Hatchback
Informacje:

Rok produkcji: 1995, Przegląd: 03/2010, Ubezpieczenie: 03/2010, 172 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 90 KM (66 kW), Pojemność skokowa: 1800 cm3, benzyna+LPG, zielony-metallic, Liczba drzwi: 4/5,
Dodatkowe wyposażenie:

ABS, el. szyby, el. lusterka, szyberdach, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, immobiliser, instalacja gazowa, welurowa tapicerka, światła przeciwmgielne, kierownica wielofunkcyjna, pod. przednia szyba
Dodatkowe informacje:

sprowadzony, bezwypadkowy, garażowany, zarejestrowany w Polsce

100% BEZWYPADKOWA !!! ZERO SLADOW KOROZJ !!!!PROSTA LADNA Z LINIA !!!!ZERO SZPACHLI RZEZBY ITP...

-WSPOMAGANIE KEIROWNICY + REGULACJA
-CENTRALNY ZAMEK + PILOT
-ABS
-AIR BAG
-HALOGENY
-WELUROWA TAPICERKA
-EL.SZYBY
-EL.LUSTERKA
-EL.SZYBERDACH
-EL.SWIATLA
- 4 ZAGLOWKI
-ROLETA TYLNIEJ SZYBY
-LAKIERMETALIC
-STEROWANIE RADIA W KIEROWNICY
-SKORZANA KIEROWNICA
-ITP....
Bartoszstars
Nowicjusz

Miejscowość: Kozienice

25 Cze 2009, 15:09

osobiście wolał bym lanosa jak widzę ten jest nawet dobrze wyposażony i jest 6 lat młodszy od laguny, lanos zapewne też bedzie mniej awaryjny
skalops
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin

25 Cze 2009, 18:28

zdecydowanie Lanos wiekszosc wie dlaczego
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

25 Cze 2009, 22:40

W dodatku o Lanosa nie trzeba wcale dbać, a będzie nadal jeździł.
Także również jestem za Lanosem.
eaxene
Aktywny

Miejscowość: Toruń

26 Cze 2009, 07:10

eaxene napisał(a):W dodatku o Lanosa nie trzeba wcale dbać, a będzie nadal jeździł.

tia, nie trzeba dbać ....
taki jeden kupi lanosa, za twoją radą nie będzie o niego dbać, potem będzie na różnych forach wypisywać, że niejaki eaxene mu doradził lanosa, a to ciulowe auto
tomek84
Początkujący

Miejscowość: kraków

26 Cze 2009, 08:30

u mnie jest Lanos ponad 6lat u rodziców,matka nim jezdzila cos ok 4lat a wiadomo jak to kobiety jezdza tylko lac i jezdzic i auto sie trzyma kupy ale obecnie jezdzi nim moj ojciec z zawodu mechanik :lol:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Światowa premiera Volkswagena cross up! Światowa premiera Volkswagena cross up!
    Volkswagen rozszerza ofertę samochodów cross o nowego członka New Small Family, o cross up!. To miejskie auto pojawi się na rynku już latem i obok CrossPolo, CrossGolfa i CrossTourana będzie czwartym zindywidualizowanym ...

• 26 Cze 2009, 14:20

tomek84 napisał(a):
    eaxene napisał(a):W dodatku o Lanosa nie trzeba wcale dbać, a będzie nadal jeździł.

tia, nie trzeba dbać ....
    taki jeden kupi lanosa, za twoją radą nie będzie o niego dbać, potem będzie na różnych forach wypisywać, że niejaki eaxene mu doradził lanosa, a to ciulowe auto

Dobra niech będzie, troche racji masz.
    TEN KTÓRYM JEŹDZIŁEM- był zaniedbany, paliły mu się chyba wszystkie kontrolki, był opukany ze wszystkich stron, warsztatu to on od lat nie widział, rdze można było oglądać we wszystkich barwach- ale jeździł i ani razu nie zawiódł, nawet w największe mrozy ruszał bez większych problemów :) aha przebieg miał 450k km. Z tego powodu mam pozytywne wspomnienia dotyczące Lanosa, także go polecam, jednakże nie gwarantuje w żadnym wypadku takiej samej bezawaryjnej jazdy :)
    eaxene
    Aktywny

Miejscowość: Toruń

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Jaguar