Daewoo Lanos

06 Sty 2010, 11:51

Ha ha jakie?
skóra
Początkujący
 
Posty: 56
Miejscowość: Poznań

06 Sty 2010, 15:28

TypeRa napisał(a):Jak szukasz samochodu na Niedzielny wypad do kościoła to dobrze trafiłeś, mało oryginalny jest ten samochód i po jego kupnie Twoim najlepszym kolegą będzie mechanik a nowe, oryginalne części zaczynają się kończyć :) Są lepsze auta w tej cenie....



haha nie wytrzymam zaraz,drogi kolego jesli nie znasz sie na rzeczy to nie odzywaj sie,ostatnimi czasy Lanos jest czesto wybierany przez mlodych driverow,co do czesci to wiekszosc pasuje doskonale od Opla Astry bo sa niemal takie same np tarcze hamulcowe,a co do mechanika :roll: starzy maja 7lat Lanosa i auto ani razu naprawde ani razu nie stało u mechanika,wczesniej pisalem o gosciu z mojej ulicy ktory uzytkuje Lanosa grubo ponad 10-11lat i tez z tego co wiem auto ani razu u mechanika nie stało wiec jesli sie nie znasz to nic pisz :wink:
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sty 2010, 16:15

może i lepsze ale i starsze a i części w lanosach są tanie. Zastanawiam sie czy kolega jeździł kiedyś lanosem bądź czymś z marki daewoo, że tak surowo go ocenia. A te dobre samochody to jakie fiaty, fordy, VW jak dla mnie to są gówna. Znacie przysłowie ford g...o wort a fiat jego brat a VW to przereklamowane samochody z gównianą blachą.
Szutek
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Łódź

06 Sty 2010, 16:52

Znajac zycie pewnie nie jezdzil,no coz prawdopodobnie mamy kolejny przypadek nie stycznosci z autem a pisania bredni na jego temat,no taka prawda w wiekszosci jest na tym forum
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Sty 2010, 00:04

Szutek napisał(a): fiaty, fordy, VW jak dla mnie to są gówna. Znacie przysłowie ford g...o wort a fiat jego brat a VW to przereklamowane samochody z gównianą blachą.


co do fiata się zgadzam ale na forda i VW bym już tak nie wjeżdżał :wink: są to dobre zasłużone kochane woły robocze (no może ford nie) nie do zdarcia.

A co do dewoo hmmm. Zdania jak zawsze podzielone. Ja nigdy nie miałem tej marki ale miał kuzyn z sąsiedztwa. I szczerze mówiąc ten samochód praktycznie cały czas stał pod domem bo co go zrobił to wysiadło coś innego itd. Ja osobiście już bym takiego samochodu nie kupił :smile: pozdro.
w moich żyłach płynie benzyna, zamiast serca świszczy turbina!
moto_maniak
Nowicjusz
 
Posty: 46
Miejscowość: Pomorze

07 Sty 2010, 16:28

barol91 napisał(a):haha nie wytrzymam zaraz,drogi kolego jesli nie znasz sie na rzeczy to nie odzywaj sie,ostatnimi czasy Lanos jest czesto wybierany przez mlodych driverow,co do czesci to większość pasuje doskonale od Opla Astry bo sa niemal takie same np tarcze hamulcowe,a co do mechanika :roll: starzy maja 7lat Lanosa i auto ani razu naprawdę ani razu nie stało u mechanika,wczesniej pisalem o gosciu z mojej ulicy który użytkuje Lanosa grubo ponad 10-11lat i tez z tego co wiem auto ani razu u mechanika nie stało wiec jesli sie nie znasz to nic pisz :wink:
A co mnie obchodzi co ma Twój sąsiad ??? Jechałem i Lanosem i Matizem i na szczęście tego nie powtórzę, ten samochód nie daje żadnej przyjemności z jazdy a co drugi jego kierowca to kretyn któremu wydaje się że potrafi jeździć. A mój sąsiad przerabia skrzynie biegów ze Stara dla NASA do wahadłowców :) Nie pisz mi bzdur o samochodzie który ma 7 lat tylko jaki ma przebieg bo to żadna wytyczna !!

[ Dodano: Czw Sty 07, 2010 16:36 ]
Szutek napisał(a):może i lepsze ale i starsze a i części w lanosach są tanie. Zastanawiam sie czy kolega jeździł kiedyś lanosem bądź czymś z marki daewoo, że tak surowo go ocenia. A te dobre samochody to jakie fiaty, fordy, VW jak dla mnie to są gówna. Znacie przysłowie ford g...o wort a fiat jego brat a VW to przereklamowane samochody z gównianą blachą.
Jak wyżej jeździłem i nie napisałem że są do dupy, najgorsze i nadają się na budę dla Bernardyna tylko że nic sobą nie reprezentują. Twoje przysłowia i ich porównanie do dzisiejszych samochodów świadczy tylko o tym że nie masz pojęcia o czym mówisz.. VW dla Ciebie to są gówna bo Cie na nie nie stać - zrozumiałe i jeśli już piszesz o złej blacharce w tych autach to napisz od razu że ten zardzewiały był z 4 ćwiartek złożony bo kupiłeś "okazyjnie" :)
TypeRa
Nowicjusz
 
Posty: 39
Miejscowość: śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Summer Cars Party 2012 / relacja
    Summer Cars Party 2012 już za nami SCP powstało dzięki zaangażowaniu śląskich (i nie tylko) klubów motoryzacyjnych i jest największym zlotem tego typu w Polsce. To jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć tysiące zmodyfikowanych ...

07 Sty 2010, 16:36

Dziwne by było gdyby lanos dawał Ci radość z jazdy po przesiadce z 250 konnego subaru.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

07 Sty 2010, 16:38

barol91 napisał(a):Znajac zycie pewnie nie jezdzil,no coz prawdopodobnie mamy kolejny przypadek nie stycznosci z autem a pisania bredni na jego temat,no taka prawda w wiekszosci jest na tym forum
Znając życie naucz się w końcu pisać polskie znaki bo tego nie da się czytać. A jak chcesz posłuchać bredni to włącz swój ulubiony serial albo idź pogadaj z właścicielem Lanosa :)

[ Dodano: Czw Sty 07, 2010 16:41 ]
KaczorLSM napisał(a):Dziwne by było gdyby lanos dawał Ci radość z jazdy po przesiadce z 250 konnego subaru.
Ale to nie o to chodzi. Równie dobrze właściciel Ferrari może napisać że Subaru jest dla niego za wolne :) Miałem 206 tke VTS 120 KM i w porównaniu do Lanosa (a wcale nie jest dużo droższy) ten samochód naprawdę jeździł i sprawiał dużą frajdę :)

P.S a Subaru służy tylko do treningów i zawodów, nie jeżdżę nim cywilnie :)
TypeRa
Nowicjusz
 
Posty: 39
Miejscowość: śląsk

07 Sty 2010, 17:03

KaczorLSM napisał(a):Dziwne by było gdyby lanos dawał Ci radość z jazdy po przesiadce z 250 konnego subaru.
Ale to nie o to chodzi. Równie dobrze właściciel Ferrari może napisać że Subaru jest dla niego za wolne :) Miałem 206 tke VTS 120 KM i w porównaniu do Lanosa (a wcale nie jest dużo droższy) ten samochód naprawdę jeździł i sprawiał dużą frajdę :)

P.S a Subaru służy tylko do treningów i zawodów, nie jeżdżę nim cywilnie :)[/quote]
Chyba właściciel ferrari napisałby że subaru to nic sobą nie reprezentuje ;)
Jak dla mnie np 206 to straszny hebel, głośny, cienkie zawieszenie, a te 120 KM gdzieś się rozpierzchło, może 106 z tym silnikiem jeszcze jakoś jeździł i dawał radę na innym... Poza tym co ty rozumiesz przez radość z jazdy??? Bo lanosa i matiza kupują ludzie którym radość sprawia zawieźć dupę z punktu a do punktu b :D
karlone
Zaawansowany
 
Posty: 675
Miejscowość: Śląsk

07 Sty 2010, 17:15

TypeRa, mówi racje no ale on musi mieć racje bo ckłopak ze śląska jak ja
życie jest tylko jedno
dawig
Aktywny
 
Posty: 263
Miejscowość: bytom

07 Sty 2010, 17:19

karlone napisał(a):Jak dla mnie np 206 to straszny hebel, głośny, cienkie zawieszenie, a te 120 KM gdzieś się rozpierzchło, może 106 z tym silnikiem jeszcze jakoś jeździł i dawał radę na innym...
Miały tyle i ten sam silnik był też montowany w SAXO VTS !
karlone napisał(a):Jak dla mnie np 206 to straszny hebel, głośny, cienkie zawieszenie

Jak się czymś nie umie jeździć to tak jest :) A ja nie lubię Amerykańskiej motoryzacji bo gdyby amerykanie produkowali silniki 1.6 miały by one pewnie 40 KM.

[ Dodano: Czw Sty 07, 2010 17:20 ]
dawig napisał(a):TypeRa, mówi racje no ale on musi mieć racje bo ckłopak ze śląska jak ja
Już Cię lubię :)
TypeRa
Nowicjusz
 
Posty: 39
Miejscowość: śląsk

07 Sty 2010, 18:06

Masz Subaru to sie ciesz,a ze juz nie powtorzysz przejazdzki Matizem czy Lanosem to juz Twoj wybor,co do znakow :roll: wiekszosc na tym forum tak pisze,cos Ty sie tak uczepil akurat mnie :?: Tez jestem ze slaska i co :?:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Sty 2010, 19:16

a co do lanosa miałem go przed moim vw polo sprzedawałem go z bólem serca sprzedałem go gdy maiał 11 lat nigdy mnie nie zawiódł sprzedałem bo chciałem mieć klime
życie jest tylko jedno
dawig
Aktywny
 
Posty: 263
Miejscowość: bytom

07 Sty 2010, 19:27

U mnie Lanosik jest już no 7lat i jak narazie odpukać bezawaryjnie a co do klimy to fakt czasami daje sie we znaki jej brak
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Sty 2010, 20:10

barol91 napisał(a):Masz Subaru to sie ciesz,a ze juz nie powtorzysz przejazdzki Matizem czy Lanosem to juz Twoj wybor,co do znakow :roll: wiekszosc na tym forum tak pisze,cos Ty sie tak uczepil akurat mnie :?: Tez jestem ze slaska i co :?:
Ja się nie wywyższam że mam Subaru ale nie będę pisał ze znawcami Daewoo bo to bez sensu, zawsze macie racje :P
TypeRa
Nowicjusz
 
Posty: 39
Miejscowość: śląsk