Do 4 tys. Jeden przykład

Do 4 tys. Jeden przykład

12 Lip 2009, 12:31

Witam,
Rozglądam się za jakimś autkiem do 4 tys. Szukam w zasadzie coś z zachodniopomorskiego i jak na razie w oko wpadła mi Astra:
[link wygasł]
Jak myślicie warto?
Myślałem jeszcze o Golfie III ale na razie nie ma ciekawych ofert.
Zależy mi żeby pojeździć przynajmniej do końca roku - potem będę szukał czegoś na większym pułapie cenowym.
arturaro
Początkujący

Miejscowość: Szczecinek
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Vectra B
Paliwo: Benzyna + LPG

13 Lip 2009, 09:49

Astra idealny wybór w tej cenie co nie znaczy że nic w nim nie ma prawa się zepsuć jak by nie patrzeć auto swoje lata już ma. Na zdjęciach wygląda ładnie ale każde tak wygląda ;). Jedż go dobrze obejrzyj zeby się nie okazało że ten samochód zakończy Twoje marzenia o kolejnym droższy aucie ;)
ralf1990
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Skoda KAROQ - kompaktowy SUV Skoda KAROQ - kompaktowy SUV
    Nowy kompaktowy SUV ŠKODY będzie nosił nazwę KAROQ. Jego nazwa i pisownia pochodzą z języka Alutiiq, używanego przez przedstawicieli rdzennego plemienia mieszkającego na wyspie, przy południowym wybrzeżu Alaski. Nazwa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      GTP Light