Dobra, zaawansowana myjnia w Warszawie

19 Lis 2010, 11:33

hej !

szukam dobrej (bardzo dobrej? :) ) myjni, co przy okazji porządnie przygotują samochód do zimy (ponoć takie woskowanie a potem jakieś politury itp sporo dają ? )

kiedyś jeździłem na robowash (al.krakowska), ale po jednym myciu miałem mocno zmatowiony lakier na drzwiach (10x10cm - podejrzewam że u nich, bo kto normalny tarłby jakąś drucianą tarką tak mocno lakier...???) i się w ogóle zraziłem, teraz jeżdżę na bezdotykowe, ale wiadomo, one tak dokładnie nie umyją samochodu.

co polecacie? czy warto raz na jakiś czas wydać ~100pln na porządne umycie i woskowanie ?
razor
Początkujący
 
Posty: 70
Miejscowość: z nienacka

19 Lis 2010, 22:35

Ja korzystam głównie z usług wg. mnie bardzo dobrej myjni przy Śródziemnomorskiej, praktycznie zaraz jak zjedziesz z Sobieskiego ;) Trochę te ich zabiegi trwają i zawsze stówkę biedniejszy wychodzę, ale samochodzik pierwsza klasa ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany
 
Posty: 987
Miejscowość: Warszawa (WI)

27 Gru 2010, 15:40

A jaką myjnie preferujesz? Automatyczną? Ręczną? Czy myjkę typu karcher?

Osobiście polecam tą ostatnią, nikt Ci tak nie umyje auta jak zrobisz to sobie sam. Automatyczna niszczy lakier, a ręczna jest dosyć droga, jeżeli lubi się mieć czyste auto i myć je raz w tygodniu...
Autko! Autko! Autko!
mariano99
Początkujący
 
Posty: 51
Miejscowość: Warszawa

25 Mar 2011, 12:22

myjnie typu karcher to znam i korzystam :)
ale raz na jakiś czas przydałoby się porządnie umyć,zabezpieczyć (jakieś politury/woski?) samochód :)
razor
Początkujący
 
Posty: 70
Miejscowość: z nienacka

28 Mar 2011, 15:52

Teraz to fajne są myjnie parowe, rzeczywiście chyba najlepiej myją i nie niszczą lakieru. Byłem w sobotę w takiej jednej myjni na "komplecik". Z zewnątrz urządzeniem parowym zrobili ładnie, ale w środku porażka. Nieodkładnie i jeszcze jakieś smugi po specyfiku zostały. Sam sobie potem wyczyściłem lepiej. Więc nie polecam : )
Autko! Autko! Autko!
mariano99
Początkujący
 
Posty: 51
Miejscowość: Warszawa

28 Mar 2011, 22:19

taa...też byłem ostatnio dla testu na parowej i też niestety potem po całkowitym wyschnięciu jakieś tam smugi/ślady zostały :/
karcher najlepszy :)
razor
Początkujący
 
Posty: 70
Miejscowość: z nienacka

04 Mar 2012, 17:09

Zdecydowanie nie polecam myjnie Ehrle (myjnia bezdotykowa) na ul. Drucianej 10 (róg Płochocińskiej i Modlińskiej). Właściciel tej myjni to jakiś narwany czubek. Biega po stanowiskach i anuluje wpłaty klientów, sam naciska stop i twoje pieniądze przepadają jak próbujesz umyć nie po jego myśli (czyli jak najdrożej) i cisnąć non-stop najmniej korzystne programy. Nie można nawet przez 30 sekund zapoznać się z regulaminem jak rzuciłem okiem natychmiast był przy mnie i z pyskiem że klienci czekają żebym spier....jednocześnie ukradł mi 5 zł. Totalny świr OTRZEGAM!
wionio
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 06 2001
Auto: Maluch

20 Lut 2016, 16:00

Co do myjni przy ul.Drucianej tj.róg Modlińskiej i Płochocińskiej, właściciel tej myjni to kompletne zero.Zachowuje się tak jakby ten cały teren jak sięgnąć okiem był jego,a on był królem,klienci to jego pazie i giermkowie.Jest bezczelny i wulgarny.Do tego znęca się nad 70-letnim dziadkiem,który na nieszczęście mieszka obok tej nędznej myjni,ubliża bezbronnemu starszemu człowiekowi,chyba ma żal że człowiek jeszcze żyje i jest jego jedynym sąsiadem.
Tym powinien zainteresować się już dawno prokurator!Ale dziadek jest zastraszony przez tego "króla" z Drucianej!
ZERO!!!! :no:
pawelcoolx
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Nissan

31 Sie 2017, 20:06

Jeśli zależy Ci na dobrze umytym samochodzie i niezdarty lakier (też mnie denerwuje jak trą t karoserię jak szaleni ;/) to polecam CI myjnie parowe. Znajdź jakis punkt gdzie mają myjnie z Green Steam (na ich stronie jest chyba mapka gdzie to jest zaznaczone), z tego co się orientuję w Warszawie też mają, przejedz się, zobaczysz jak będziesz miał porzadnie wyczyszczony samochód, ja od lat myje samochód tylko tak.
Mariusz57
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 11 05 1973
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Audi A8
Silnik: 4,2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

17 Kwi 2018, 12:43

Czy ktoś z was pracował w myjni Carsan? Obsługują salony samochodowe i właśnie szukają pracownika. Piszą, że można zarobić miesięcznie 3000 zł netto. Mają ogłoszenia na swojej stronce carsan pl . Miał ktoś już doświadczenie z tą firmą?
Znon
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 02 1990
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam