Dylematy zakupowe co wybrac??

Dylematy zakupowe co wybrac??

31 Sie 2016, 23:41

Witam. Mam problem z zakupem samochodu.

W zasadzie szukam auta do miasta , raczej małe przebiegi . Raz w roku wypad nad morze i ewentualnie do rodziny , dlatego tylko i wyłącznie benzyna . Szukam przede wszystkim 5 - drzwiowego ( fotelik ) . Budzet 10.000 zl ewentualnie moge dac wiecej. Na początku skłaniałem sie do wyboru AUDI A3 ale ciężko znalezc cos ciekawego i wartego uwagi.

Ostatnimi czasy wpadł mi w oko renault megane 2. Tylko opinie są o tym aucie co najmniej różne. Jak myślicie warto by było pojechać i obejrzeć te dwie meganki : [link wygasł]

[link wygasł]
radzio7717
Nowicjusz

Auto: BMW ?

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Najlepsze samochody 2013 roku" i trzy zwycięstwa dla BMW
    Nowe BMW serii 3 jest sprzedawane dopiero od lutego 2012 roku, jednak już teraz przejęło prowadzenie w klasie średniej premium. BMW serii 5 już po raz trzeci z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu w klasie wyższej średniej. ...
    MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...

•  
    • Vito Casetti i Patricia Kazadi
      Samochód do jazdy w terenie
      Autopilot prowadzi Audi A7 piloted driving concept
      Arrinera Hussarya GT, tor wyścigowy Hockenheim w Niemczech