Dziwny dzwiek po zamknieciu saochodu

26 Cze 2015, 13:54

helo
Od kilku tygodni mam dziwny dzwięk po zamknieciu auta z pilota, mniej wiecej po 1 minucie od zamkniecia przez 1-2 sekundy pojawia sie dziwny dzwięk, takie głośne zzzzzzzzzzzzyt :D, tak jakby dzwięk rozrusznika z fiata 125p,
ktoś miał coś podobnego w volvo???
laaik
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 03 04 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: volvo v50
Silnik: 1,6
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

26 Cze 2015, 20:21

Dźwięk pojawia się przy "uzbrajaniu" alarmu po około 30-60 sek?
Może kończy się zamek w jednych z drzwi. U mnie tak jest od kiedy mam samochód, jeśli u Ciebie się nasilił dźwięk to pewnie zamek. Takie rzeczy się zdarzają, temat dokładnie omówiony na volvoforum.pl w dziale "warsztat V50".
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

27 Cze 2015, 17:35

dzięki. dobry trop.
laaik
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 03 04 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: volvo v50
Silnik: 1,6
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    Nieuważny pieszy i zasada ograniczonego zaufania
    Podobnie jak kierowcy piszący SMS-y i rozmawiający przez telefon w trakcie jazdy narażają się na utratę kontroli nad pojazdem, także i piesi rozproszeni przez rozmowę czy zabawę gadżetami narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo. ...