E46 320d czy a4 kombi

e46 320d czy a4 kombi

18 Cze 2010, 12:47

Witam, przymierzam się do zmiany auta. W grę wchodzą tylko kombiaki. Myślę nad BMW e46 320d lub audi a4 b6
mam takie dwa strzały:
[link wygasł]
[link wygasł]

Generalnie jeżeli chodzi o kwotę to chciałbym się zmieścić tak do 25tys max
Jeśli chodzi o rodzaj paliwa to te dwa przykłady, które podałem są akurat w dieslu, ale może też być benzyna. W trasy jeżdżę rzadko raczej po mieście, na oszczędności mi nie zależy ale 3.0 w benzynie na pewno odpada;) Nie jeździłem ani audi ani bmw stąd moje zapytanie, nie wiem też, na które silniki zwracać uwagę w tych modelach, a jest ich sporo:/
maciejkrk
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: e46 320d czy a4 kombi

18 Cze 2010, 19:21

Wypowiem się co do Audi: unikaj 2,5 TDI, tylko 1.9, ale w tej cenie nie kupisz w miarę normalnej A4 B6 z 1.9 TDI. W tej cenie benzynka 2.0 najlepiej.
arti123
Początkujący

Miejscowość: Lca
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Automotive Brand Contest - nagrody dla Renault Automotive Brand Contest - nagrody dla Renault
    Renault otrzymało 5 nagród w trakcie ceremonii otwarcia Salonu Samochodowego we Frankfurcie w ramach tegorocznej edycji konkursu AUTOMOTIVE BRAND CONTEST. Wyróżnione zostały stylizacje nadwozia modeli Clio, ...
    Volkswagen Amarok Canyon - samochód terenowy Volkswagen Amarok Canyon - samochód terenowy
    Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje podczas tegorocznej Wystawy Samochodów Użytkowych IAA w Hanowerze wiele nowości. Obok nowego Cross Caddy kolejną atrakcją jest Amarok Canyon. Model ten pokryty jest lakierem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009