Ekonomiczne auto - ekonomicne do częstej jazdy

01 Kwi 2010, 19:42

Witam. Za 2 miesiące będę zdawał egzamin na prawko. Rodzice zadeklarowali że kupią mi auto. Chcę żeby to autko mało paliło gdyż będę dużo jeździł (szkoła, treningi itp.) Mam do wydania 6-7 tysięcy. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro
gregi255
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Bełchatów

01 Kwi 2010, 19:50

Kup Lanosa z gazem i powinieneś być zadowolony.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

01 Kwi 2010, 20:01

Mam lanosa z gazem xd Myślałem o matizie
gregi255
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Bełchatów

01 Kwi 2010, 20:02

Jeżeli ma być ekonomiczne to tylgo z lpg, polecam vw lub opla. Silniki starej konstrukcji dobrze znoszą gaz, tym bardziej że sporo egzemplarzy ma już po kilkaset tysięcy, co z kolei wymusza zwiększoną czujność, nie wierz w to co mówi sprzedający jedź na warsztat niech sprawdzą zawieszenie i silnik, najlepiej ciśnienie sprężania. To taka moja osobista rada, gdyż kupując swoje pierwsze auto w życiu owych czynności nie dokonałem i musiałem do niego spoooro dołożyć
rudollf112
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: podkarpackie

01 Kwi 2010, 20:16

A ja powiem Opel Astra I i Fiat Punto I (jak już pisałem w innych postach kumpel kupił sobie we wtorek i w 3dni zrobiliśmy nim już ze 150km,śmigał nawet już 120km/h i naprawde auto bajka ale wkońcu ma nowy zawias,hamulce itp).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012