Nowy kurs prawo jazdy w Polsce - posiadając prawo jazdy z UK?

Nowy kurs prawo jazdy w Polsce - posiadając prawo jazdy z UK?

02 Wrz 2019, 21:01

Cześć,

czy jest tu ktoś kto po wymianie prawo jazdy z polskiego na angielskie, wrócił do polski aby rozszerzyć prawo jazdy o nową kategorię? Sprawdzałem jakie dokumenty są potrzebne do utworzenia Profilu Kandydata na Kierowcę w Polsce i konieczne jest prawo jazdy i jego kserokopia. Czy akceptują Angielskie prawo jazdy czy trzeba je wymienić na polskie aby dostać PKK?
Iwan
Iwan
Początkujący
 
Posty: 66
Rejestracja: 10 Lis 2008, 18:59
Miejscowość: Gdynia

Re: Nowy kurs prawo jazdy w Polsce - posiadając prawo jazdy z UK?

03 Wrz 2019, 11:27

Iwan napisał(a):czy jest tu ktoś kto po wymianie prawo jazdy z polskiego na angielskie, wrócił do polski aby rozszerzyć prawo jazdy o nową kategorię?
Przecież to nie jest tak że prawo jazdy które zrobiłeś w polce Ci jakoś przepada. Ma po prostu dodatkowo to z UK. jednak w Polsce jak chcesz rozszerzyć je o dodatkową kategorię musisz moim zdaniem okazać prawko z PL.
Cichy77
Stały forumowicz
 
Posty: 3290
Zdjęcia: 19
Rejestracja: 25 Sty 2018, 16:52
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tatra – nietypowa czeska ciężarówka Tatra – nietypowa czeska ciężarówka
    Tatra – czeski producent samochodów ciężarowych słynie z niekonwencjonalnych rozwiązań technicznych, a jego pojazdy są synonimem mobilności w najtrudniejszych warunkach terenowych. Korzystając z zaproszenia, ...
    Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie
    Kompaktowy SUV spod znaku czterech pierścieni zapewnił sobie najwyższe wyróżnienie w kategorii "Excellent Product Design – Transportation". "Audi Q2 zaskakuje niezależną stylistyką. To nie jest tylko mniejsza ...

  •