Ekstremalne podniesienie zawieszenia

12 Lut 2018, 00:26

Witam!
Ostatnio natknąłem się w internecie na ciekawą koncepcję modyfikacji zawieszenia w sedanie...
Od dłuższego czasu zastanawiam się, żeby zreanimować swojego Hyundai'a Sonata '93 a z racji, że stał na kołach trochę czasu, to zawieszenie i tak do wymiany, więc dlaczego nie zaszaleć? :lol:
Samochód ma ciekawą linię i myślę, że posowałby na taką a'la terenówkę.
Przejrzałem to i kilka innych forów polskich i zagranicznych, ale nikt podobnego tematu nie poruszył, a źródła zdjęć to tylko jakieś galerie różnych motoryzacyjnych wynalazków bez opisów ani odnośników.

Czy ktoś otarł się o temat? Wykonanie/kosztorys?
No i jak w PL wyglądałaby kwestia prawna na takiego mini MonsterTruck'a?

Serdecznie pozdrawiam!
CHK
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: nie mam

12 Lut 2018, 20:35

CHK napisał(a):Ostatnio natknąłem się w internecie na ciekawą koncepcję modyfikacji zawieszenia w sedanie...
obstawiam, że to rama terenówki z wielkimi kołami i nałożoną/dopasowaną karoserią osobówki, bo innej opcji zbytnio nie ma
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14094
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

16 Lut 2018, 08:25

co do zdjęcia Tak jak mike napisał a koszty hmm... wielkie.
Autor rwż wspominał o monster tracku to w moich okokicach jest taki pseudo monster truck i kiedyś rozmawiałem z właścicielem, pochwalił mi się że przy 100k.przestał liczyć koszty budowy. :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10404
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najmocniejsze limuzyny V8
    Sprzedaż najmocniejszych samochodów w klasie premium niezmiennie rośnie odnotowując kolejne rekordy. Dobrym przykładem na potwierdzenie tego trendu jest dynamicznie rozwijający się polski rynek. Piękne i szybkie limuzyny ...