Ekstremalne podniesienie zawieszenia

Ekstremalne podniesienie zawieszenia

12 Lut 2018, 00:26

Witam!
Ostatnio natknąłem się w internecie na ciekawą koncepcję modyfikacji zawieszenia w sedanie...
Od dłuższego czasu zastanawiam się, żeby zreanimować swojego Hyundai'a Sonata '93 a z racji, że stał na kołach trochę czasu, to zawieszenie i tak do wymiany, więc dlaczego nie zaszaleć? :lol:
Samochód ma ciekawą linię i myślę, że posowałby na taką a'la terenówkę.
Przejrzałem to i kilka innych forów polskich i zagranicznych, ale nikt podobnego tematu nie poruszył, a źródła zdjęć to tylko jakieś galerie różnych motoryzacyjnych wynalazków bez opisów ani odnośników.

Czy ktoś otarł się o temat? Wykonanie/kosztorys?
No i jak w PL wyglądałaby kwestia prawna na takiego mini MonsterTruck'a?

Serdecznie pozdrawiam!
CHK
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Ekstremalne podniesienie zawieszenia

12 Lut 2018, 20:35

CHK napisał(a):Ostatnio natknąłem się w internecie na ciekawą koncepcję modyfikacji zawieszenia w sedanie...
obstawiam, że to rama terenówki z wielkimi kołami i nałożoną/dopasowaną karoserią osobówki, bo innej opcji zbytnio nie ma
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Ekstremalne podniesienie zawieszenia

16 Lut 2018, 08:25

co do zdjęcia Tak jak mike napisał a koszty hmm... wielkie.
Autor rwż wspominał o monster tracku to w moich okokicach jest taki pseudo monster truck i kiedyś rozmawiałem z właścicielem, pochwalił mi się że przy 100k.przestał liczyć koszty budowy. :D
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Yeti Adventure - wersja limitowana SKODA Yeti Adventure - wersja limitowana
    SKODA wprowadziła na rynek limitowaną wersję modelu Yeti – Adventure. Samochód bazuje na wariancie Ambition i dostępny jest ze wszystkimi silnikami. Model Yeti Adventure to kontynuacja oferty wersji specjalnych, ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      Wyścig żużlowy, J.Hampel
      BMW E30, lotnisko, drift, 6