Elektryka wariuje - VW Polo 3 6n2

13 Sie 2019, 15:09

Witam, otóż dzisiaj rano zadzwoniła do mnie dziewczyna z problemem przy jej polo. Sprawa wygląda tak ze włączają sie jej światła awaryjne włącza sie samo radio, samoczynnie podnosi się szyba i opuszcza, auto odpala normalnie ale wariuje wszystko to co jest możliwe. Jest to polo z 2000r 1.4 TDI
deejaydominix
Obserwowany
 
Posty: 2

14 Sie 2019, 11:22

Czy taki obaw pojawił się jak zrobiło się wilgotno na dworzu?
W pierwszej kolejności trzeba posprawdzać złącza elektryczne czy nie są gdzieś wilgotne, zaśniedziałe co może powodować różne problemy na tle elektrycznym. Akumulator jest w dobrym stanie i klemy na nim nie są luźne?
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5195
Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

14 Sie 2019, 12:37

Wilgoć malo prawdopodobne aku i klemy spoko, styki trzeba by sprawdzić, chociaż zastanawiam sie czy to nie przez alarm albo centralne bo ostatnio to nie chciało zbytnio działać.
deejaydominix
Obserwowany
 
Posty: 2
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Kalkulator jednostek ciśnienia
  Najczęściej używaną jednostką w samochodach do określenia ciśnienia jest jednostka "bar" lub "psi", ale warto wiedzieć jak przeliczamy pozostałe jednostki z którymi możemy się spotkać przy obsłudze samochodu.
  Lexus LS 500h - luksusowa limuzyna
  Najnowsza luksusowa limuzyna Lexus LS 500h jest już w Polsce. Pierwszy pokaz tego modelu odbył się 2 sierpnia 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie. W ciągu najbliższego miesiąca samochód zostanie zaprezentowany ...

 •  
  • Warto przeczytać