Fiat Bravo 1.4 T-jet

04 Mar 2011, 19:19

Co powiecie o tym aucie czy za 35 mozna znalesc zadbany egzemplarz z klimatyzacja automatyczna? I co mozecie powiedziec o tym silniku? A jakie sa jego slabe strony?
janas06
Nowicjusz
 
Posty: 27
Miejscowość: WLKP

09 Mar 2011, 17:13

Miesiąc temu kupiłem Fiata Bravo Sport T-Jet 150 KM rok produkcji 2007, rok rejestracji styczeń 2008, serwisowany do końca w ASO, przebieg 80.000 km. Jest to niemal najwyższa wersja wyposażenia z automatyczną klimatyzacją. Wydałem nieco mniej niż 35.000 złotych i według mnie i ASO gdzie spradzałem auto przed zakupem egzemplarz był zadbany. Silnik jest niezwykle elastyczny bardzo dobrze ciągnie bez koniecznosci wkręcania go na wysokie obroty, skrzynia chodzi płynnie z odpowiednimi przełożeniami. Jedyną słabą stroną może być tylko spalanie - w mieście około 9,5-10 litra, z tym że nalezy zaznaczyć, że pokonuję zazwyczaj maksymalnie jednorazowo kilkanaście kilometrów, a zatem dużą część przy zimnym silniku i na dodatek w okresie kiedy panowały mrozy. Jeżeli chodzi o niezawodność to jeżdżę zbyt krótko aby się wypowiadać. W teście 100 tys. km auto-świat Fiat Bravo (z tym że z silnikiem 1.9 M-Jet czyli diesel) dostał ocenę 6 i zajął 7 miejsce, a zatem wynik naprawdę imponujący.
Ogólnie auto według mnie całkowicie godne polecenia, w tym przedziale cenowym chyba nie znajdzie się lepsza opcja niż Fiat Bravo.
visigoth
Nowicjusz
 
Posty: 46
Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...
    Toyota Yaris na eksport do Ameryki Północnej
    Toyota Motor Europe poinformowała, że od maja 2013 roku model Yaris produkowany w zakładach Toyota Motor Manufacturing France (TMMF), będzie eksportowany do USA, Kanady i Puerto Rico. Dostosowanie francuskiego zakładu do ...