Fiat Bravo - budżet do 15 tyś. Znajdę coś dobrego?

09 Cze 2020, 11:10

Hej wszystkim, poszukuję samochodu marki Fiat Bravo, mam budżet do 15 tysięcy.

Zastanawiam się nad tym, ale jest ono sprowadzone z Francji i historia jest nieznana:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... .html?#map

Jeśli znacie jakieś sprawdzone oferty, to proszę bardzo o wiadomość. Z góry dzięki. To będzie moje pierwsze auto, więc nie chcę wtopić.
Kate2
Obserwowany

09 Cze 2020, 13:24

Jak szukałem dla siostry samochodu do 15k, to też rozglądałem się za Bravo i niestety nie znalazłem nic, co było warte brania w ogóle pod uwagę. Ale nie mówię, że się nie da - Zwłaszcza, że szukasz wersji bez turbo, które są zauważalnie tańsze od T-jet.
Co do historii, to zawsze możesz skorzystać z usług sprawdzenia samochodu na podstawie numeru vin, daty pierwszej rejestracji i numeru rejestracyjnego - W ogłoszeniu masz wszystko. Kosztuje to kilkadziesiąt PLN i stron gdzie możesz to zrobić jest mnóstwo.
Jednak najpierw warto pojechać i sprawdzić samemu. Po zdjęciach z ogłoszenia niewiele można wywnioskować ze względu na kiepskie światło i porę dnia - Być może celowo :P
hoderi145
Nowicjusz

30 Cze 2020, 09:49

Ogłoszenie wygasło. Kupiłeś czy masz coś innego do zaopiniowania ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 40
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

30 Cze 2020, 12:43

Nie, nadal szukam, ale nie mam nic na oku teraz. Ostatnio temat samochodu zszedł na drugi plan. Na tego się nie zdecydowałam.

hoderi145 - wielkie dzięki za opinię :)
Kate2
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liquid chrome na emblematach w samochodzie - szybka renowacja
    Postanowiłem przetestować marker Liquid chrome o grubości 1mm na emblematach (znaczkach) w samochodzie które wcześniej były pokryte warstwą chromu. Emblematy oryginalnie na tylnej klapie pokryte były warstwą chromu ...
    Jak samochody autonomiczne zmienią nasze miasta?
    Samochody autonomiczne mogą całkowicie zmienić sposób przemieszczania się po miastach. Nie jest to odległa perspektywa – badanie przeprowadzone na zlecenie Renault Polska przez Kantar TNS wykazało, że większość ...

•  
    • Warto przeczytać