Fiat Punto I Kontrolka Poduszek

Fiat Punto I Kontrolka Poduszek

13 Mar 2014, 19:54

Witam, mam taki problem gdyż swieci sie mi kontrolka od poduszek, bo wczesniej wymieniałem nagrzewnicę kabinową. A więc było konieczne zdemontować całą deskę. Podłanczałem samochod pod komputer i nie mogę połaczyć sie z poduszkami i nie moge skasować błędu. Wiec prosiłbym o schemat podłaczenia poduszek do Fiata Punto I gdyz zauważyłem że jakaś kostka jest nie podpięta.
wicianorbi
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych
    W tegorocznej edycji plebiscytu AUTO BILD-Design-Award, czytelnicy tego popularnego magazynu motoryzacyjnego uznali nowe Audi A3 za najatrakcyjniejsze auto w klasie małych i kompaktowych samochodów. W plebiscycie o ...
    Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009