Fiat Stilo. Dobór zestawu głośnomówiącego

Fiat Stilo. Dobór zestawu głośnomówiącego

27 Lut 2017, 11:06

Cześć wszystkim.
Na początek chciałbym powiedzieć, że jestem całkiem zielony jeśli chodzi o auta, moje stilo jest pierwszym samochodem jaki mam. Dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli o czymś zapomniałem napisać, albo nie będę wiedział o co Wam chodzi.
Kwestia jest taka - chciałbym mieć w swoim autku zestaw głośnomówiący podłączony do fabrycznego radia, tak aby dźwięki wydobywał się z głośników samochodu. Oczywiście zależy mi na względnie dobrej jakości rozmowy. Super by było gdyby jeszcze była opcja puszczania muzyki przez bluetooth. Moglibyście mi podpowiedzieć w tej sprawie?
Znalazłem kilka zestawów ale zazwyczaj są one bez opcji podłączenia do audio samochodu. Poza tym ja sam nie bardzo wiem czy dany zestaw na pewno uda się podłączyć w moim autku.
Nokia ck-100 - ten zestaw zwrócił moją uwagę. What do you think?
Będę mega wdzięczny za pomoc :)
Kreeseek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 31 10 2014
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Fiat Stilo. Dobór zestawu głośnomówiącego

10 Mar 2017, 15:31

Kreeseek napisał(a):Poza tym ja sam nie bardzo wiem czy dany zestaw na pewno uda się podłączyć w moim autku.
Sprawdź jakie to jest dokładnie radyjko lub podaj oznaczenia jego modelu.

Najprostszy zestaw bezprzewodowy z możliwością słuchania muzyki przez bluetooth i używania go jako zestaw głośnomówiący (tu raczej kiepska jakość dźwięku słyszalnego przez osobę dzwoniącą do nas) to tzw. transmiter. Zerknij sobie np. Xiaomi Roidmi 2S, BLOW 74-142 podłaczasz je do gniazda zapalniczki.

Czy chcesz taki zestaw który będzie na stałe zintegrowany z twoim radiem?
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999

13 Mar 2017, 11:44

Generalnie zależało mi na zestawie zintegrowanym z radiem ze względu na to, że siłą rzeczy to zapewnia lepszą jakość. Ale bardzo dużo osób pozytywnie wypowiada się o Roidmi 2s i myślę, że go wypróbuję, może mnie zaskoczy i nie będę musiał bardziej ingerować w samochód :)
Ah i co do modelu radia - gdzie mogę znaleźć tą informację?
Kreeseek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 31 10 2014
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 103km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2002

20 Mar 2017, 23:32

Kreeseek napisał(a): Roidmi 2s i myślę, że go wypróbuję, może mnie zaskoczy
Może :) jest taka szansa.

Kreeseek napisał(a):Ah i co do modelu radia - gdzie mogę znaleźć tą informację?
Na pewno na obudowie powinna być taka informacja.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•