Fiat Stilo vs Ford Fusion vs Xsara Picasso vs Renaul

[Fiat Stilo vs Ford Fusion vs Xsara Picasso vs Renaul]

21 Cze 2007, 18:36

Witam :)
Zastanawiam się nad kupnem rodzinnego samochodu mniej wiecej w granicach 28 tysięcy rocznik 2001 - 2003 w dobrym stanie, bezawawryjny, stylowy w temacie podałem kilka przykładów nad którymi sie zastanawiam, jednak ważne jest też OC orientowałem sie ze np za Xsare Picasso bede musiał płacic 1700 zł rocznie... Obecnie mam Skode Felicie 1.3 z 1999.
Co byście doradzili ? :?:
Oczywiście możecie dawać własne propozycje
Muffer
Nowicjusz

Re: Fiat Stilo vs Ford Fusion vs Xsara Picasso vs Renaul

22 Cze 2007, 14:33

xsara picasso jest calkiem przyjemnym auteczkiem akurat wiem bo kolega nim jezdzil ale byl to diesel 2.0HDI.przestrzeni dosc duzo,podloga plaska,spalanie naprawde male.mial drobne usterki takie jak:podnosnik szyby i przelacznik kierunkowskazow,dobre rodzinne autko.z innymi samochodami co wymieniles nie mialem stycznosci. :D
misiek
Początkujący

Miejscowość: london,vw passat ,1.9 TDI 90KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC
    W 1984 roku Toyota wygrała Rajd Safari Celicą Twincam Turbo. Po zachęcających wynikach fabrycznego zespołu w kilku ostatnich sezonach, Toyota zainwestowała ogromne nakłady czasu, pieniędzy i wysiłku, aby pokazać się z jak ...
    Pięćsetny, a zarazem ostatni Lexus LFA opuszcza fabrykę Pięćsetny, a zarazem ostatni Lexus LFA opuszcza fabrykę
    14 grudnia biały LFA w wersji z pakietem Nürburgring, ostatni z planowanych 500 supersamochodów, opuścił specjalnie wydzielony przez TMC zakład produkcyjny w fabryce Motomachi w japońskiej prefekturze Aichi. W ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005