Fiat Volkswagen Toyota Audi?

Fiat Volkswagen Toyota Audi?

14 Mar 2010, 12:02

Fiat,Volkswagen,Toyota,Audi? Co kupić za max 35 tysięcy? Jestem kobietą i szukam samochodu używanego lub nowego. Najlepiej by było, gdyby samochód nie był duży ani stary (rocznik od 2007 w górę). Może wybrać VW Polo lub Toyota Yaris?
gggrzesiekkk
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Fiat Volkswagen Toyota Audi?

14 Mar 2010, 12:12

gggrzesiekkk napisał(a):lub Toyota Yaris?

Toyota to toyota ale znajomek miał problemy ze skrzynia biegów a konkretnie z
łozyskami s.b.
gggrzesiekkk napisał(a):Może wybrać VW Polo

W tym przypadku moze będę stronniczy bo powiem tak:zdecydowanie VW Polo
A dlaczego,bo sam myślę o zakupie takiego samochodu.... :!: :!: :grin:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

14 Mar 2010, 12:21

Co toyto to toyota ?? Toyoto to jedne z lepszych samochodow jesli chodzi o awaryjnosc ! To bardzo dobre auto. Swietna jakosc. Szwagier ma ten samochod i bardzo sobie chwali. Dla kobiety idealny
e220 okular
Początkujący

Miejscowość: Tarnowskie Góry

14 Mar 2010, 12:33

Napewno nie kupisz audi z 2007 za 35tyś.Ja rozglądał bym się za Toyotą lub Polo jest jeszcze inna opcja: [link wygasł] to tylko przykład.
Myślę że warto też zobaczyc to: [link wygasł]
CIVIC14
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

14 Mar 2010, 16:06

gggrzesiekkk napisał(a):Fiat,Volkswagen,Toyota,Audi? Co kupić za max 35 tysięcy? Jestem kobietą i szukam samochodu używanego lub nowego. Najlepiej by było, gdyby samochód nie był duży ani stary (rocznik od 2007 w górę). Może wybrać VW Polo lub Toyota Yaris?

O jakim Audi myślisz? W grę wchodzi np. Audi A3 drugiej generacji z rocznika 2004-2005 i to przy odrobinie szczęścia. Na A4 Cię nie stać, albo będzie to auto zbyt stare.
Z Toyoty można wybrać Corollę i również rocznik 2004-2005. Auto świetne, z kompaktów traci chyba najmniej ze swojej wartości z biegiem lat. Silniki benzynowe Toyoty nie są jakieś rewelacyjnie mocne, czy oszczędne. Nie są też przesadnie awaryjne. Z dieslami jest podobnie, rynek nie uznał ich za jakieś fenomenalnie dobre. Solidna robota, bez większych fajerwerków.

Za 35 tys. zł można szukać VW Golfa V, ale też raczej z silnikami benzynowymi. Auto całkiem przyjemnie wygląda z zewnątrz. W środku typowo dla Golfa - dobre materiały, ale strasznie smutno, ponuro i nudno. Można by wymagać trochę finezji i polotu, a nie takiej bylejakości.

Do tej kwoty zaproponowałbym też Mazdę 3 z silnikiem benzynowym 1.6. Mazdy nie są tanimi samochodami, a to dlatego, że są bardzo dobrze wykonane. Dobre materiały w środku, są dobrze spasowane. Auto zdecydowanie ciekawsze i ładniejsze od ponurego Golfa. Silnik 1.6 przeciętny, ale zapewnia normalną dynamikę i spalanie. Dla większych emocji trzeba wybrać silnik 2 litry.

Do 2007 roku to tylko auta segmentu B. A spośród nich świetną propozycją jest Seat Ibiza III.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

14 Mar 2010, 20:50

ja bym polecil Ci [link wygasł] moze troszke starszy bo 2005 rok ale mysle ze dla kobiety fajne autko albo [link wygasł] podaje to tylko dla przykladu nie do oceny tych aut
tower
tower
Początkujący

Miejscowość: kalisz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...
    Sportowe Volvo V40 R-Design Sportowe Volvo V40 R-Design
    Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu ...

• Re: Fiat Volkswagen Toyota Audi?

14 Mar 2010, 20:52

A2 maja karoserie z aluminium :cool: Fajne autko ;)
    e220 okular
    Początkujący

Miejscowość: Tarnowskie Góry

• Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar