Focus 1,6 16V. W czasie jazdy nie działa licznik prędkości.

Re: Focus 1,6 16V. W czasie jazdy nie działa licznik prędkości.

27 Gru 2018, 19:23

Witam,

Rok 2018, kupiłem Forda Focusa Mk1 1.6 angielska wersja, w Anglii jak można się domyślić. Po paru dniach pojawił się problem identyczny jak w opisie i co najśmieszniejsze, że patent z wyłączeniem silnika i włączeniem podczas jazdy na luzie działa, też wszystko mi się naprawiło (wróciło do stanu wcześniejszego, to znaczy działa jak działało, nie wiem co było przyczyną nagłej niemożności pracy licznika i choinki na desce rozdzielczej). Pozdrawiam i dzięki. Zobaczymy jak długo to będzie działać haha.
Liściu
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryzująca przyszłość Lexusa. Co konkretnie planuje japońska marka? Elektryzująca przyszłość Lexusa. Co konkretnie planuje japońska marka?
    Baterie trakcyjne i silniki elektryczne możemy znaleźć w samochodach Lexusa już od wielu lat. W 2005 roku Lexus RX 400h, czyli pierwsze auto hybrydowe marki rozpoczęło rewolucję, która zmieniła oblicze nie tylko japońskiego ...
    Nowa generacja Lexusa IS pierwsze oficjalne zdjęcia Nowa generacja Lexusa IS pierwsze oficjalne zdjęcia
    Światowa premiera całkowicie nowego Lexusa IS będzie miała miejsce 15 stycznia 2013 roku na Salonie Motoryzacyjnym w Detroit. Na rynku europejskim nowy model dostępny będzie między innymi w wersji IS 250 oraz w wersji IS ...

•