Focus MK1 Do oceny

28 Lut 2010, 13:11

Panowie znalazlem ogloszenie z fajnym focusem i prosze Was o ocene samochodu. Z gory dzieki za pomoc.

Zdjecia samochodu dostepne:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]




Opis ogloszenia :
Samochód został wzbogacony o kilka elementów pochodzących z innych oraz sportowych wersji, tzn:
- halogeny od wersji ST170
- zderzak przedni od wersji ST170
- atrapa i kratka zderzaka od wersji ST170
- sportowa lotka
- dokładka przednia MS-Design
- tylna dokładka
- końcówka wydechu Ulter
- komputer pokładowy
- gałka drążka zmiany biegów od Focusa II
- radio 6000CD
- podświetlenie schowka
- przełącznik halogenów
- lampy soczewkowe z ringami i brewką
- zestaw xenonowy
- jako pierwszy w Polsce Focus I, zamontowany miał zestaw "wyskakujących" spryskiwaczy
- lampy tylne LED
- czujniki cofania
- zestaw głośnomówiący
- próg, listwy oraz klamki w kolorze nadwozia
- czerwone zaciski
- przyciemnione szyby
- zmienione hamulce bębnowe na tarczowe z tyłu!

poza tym posiada:
- klimatyzację
- pilot sterowania radiem przy kierownicy
- skórzaną kierownicę
- pełne oznakowanie Ghia (drewnopodobne plastiki, emblematy, chromowana listwa na klapie bagażnika)
- welurową tapicerkę
- dwukolorową czarno-szarą deskę rozdzielczą
- przełącznik wycieraczek z interwałem
- podłokietnik dla pasażerów na tylnym siedzeniu
oraz
- felgi aluminiowe MAK X-TREME 16" z oponami 195/50/16, które zapewniają idealne wyważenie między komfortem i wyglądem. Auto doskonale trzyma się drogi. Nigdy nie było zakładane sportowe zawieszenie, ale na życzenie mogę takowe dodać przy sprzedaży.
- komplet opon zimowych na 14" obręczach stalowych


Auto głównie jestużytkowane jako transport na uczelnię, w cyklu miejskim w korkach spala ok. 9l/100km (zimą ok 10l/100km), na trasie potrafiło zejść poniżej 7l/100km przy dynamicznej jeździe. Auto było i jest bezwypadkowe, miało jedynie poprawiane drzwi lakierniczo z powodu przetarcia i lakierowane zderzaki, listwy, ale to tylko z powodu wymiany na poliftingowe. Jako, że jestem fanem motoryzacji i lubię zmiany stąd wyżej wymienione modyfikacje - ale myślę i jestem zdania iż nie są to zmiany typowo określane jako tuning - tylko modyfikacjedla poprawy komfortu i upiększenia, nadanie auto agresywnego, sportowego wyglądu przy niesportowym spalaniu i mam nadzieję, że nie wpłyną negatywnie na spostrzegania auta, które nigdy nie brało udziału w tzw. "upalankach", "KJS'ach" czy praktykach na torach wyścigowych - szczególnie iż jest to silnik dynamiczny, zapewniający optymalne osiągi. Samochód jest myty wyłącznie ręcznie w domowych warunkach i jest garażowany. Na życzenie mogę wysłać zdjęcie silnika, który nie był myty, ale zapewniam, że nie widać żadnych wycieków. Zdaję sobię sprawę, że na innych aukcjach znajdziemy podobny model rocznikowo z niższą ceną, ale podkreślam jeszcze raz listę wyposażenia standardowego, dołożonego i wygląd zewnętrzny i wtedy można porównywać. Auto nie wymaga wkładu finansowego i jest w ciągłym użyciu, a sprzedaję z powodu zakupu innego modelu. Uważam, że warto się nim zainteresowac - gdyż całość w komplecie z felgami kumuluje cały wygląd jaki udało mi się uzyskać z tego Focusa. Zachęcam do zaczerpnięcia więcej informacji i do zakupu mojego auta!
Antek12
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław

28 Lut 2010, 13:25

Ja jeszcze uzupełnie bo nie napisałeś tego,rocznik auta 1998,silnik 1.6 100km,przebieg 102tys.km,cena 16900zl.Skad to wiem spytacie,mianowicie autko jakiś miesiąc temu widziałem na allegro,mnie tylko zastanawia czemu taki fajny i bogato wyposażony Focus nie chce sie sprzedać.Według mnie miał jakas przygode z tyłem raczej napewno i mógl byc tez przod,chodza mi takie mysli po głowie bo auto zostało sprowadzone z Francji a wszyscy wiemy jak tam jeżdzą,wiec auto mogło zostac przywiezione z Francji jako rozbitek a tutaj skladany na nowych tuningowych czesciach.Bardzo zastanawia mnie ta oferta.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Lut 2010, 14:46

Nie chce się sprzedać bo jest zwyczajnie drogi jak na 98 r. Co do zmian to koleś raczej ma hopla na punkcie aut - wymienił cały środek na Ghia więc przód też mógł zmienić bo miał takie widzimisię a nie koniecznie stłuczkę. Sam planuję lakierowanie klamek, listw i przeróbkę zderzaka ;) Jakbyś go oglądał to sprawdź z przodu na szybie jest numer VIN i ilość poduszek powietrznych jakie powinny być w aucie - ten ma jedną i tak powinnien mieć napisane.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

28 Lut 2010, 15:07

Wiem że nie koniecznie stłuczke ale to było moje takie zdanie :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Lut 2010, 18:17

Moze to jest wersja Ghia i nic w srodku nie zmieniał. No ale z jedna poduszka to chyba nie za bardzo
Antek12
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław

28 Lut 2010, 19:08

Najlepiej to podjedz obejrzyj z jakimś mechanikiem albo z kimś kto sie choc troche zna na rzeczy i bedziesz mniej wiecej wiedział a jak nie no to na stacje z nim.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Lut 2010, 20:28

zadbany ładnie jest z klasą z dala od pseudotuningu, ale za drogi jak na ten rocznik.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

28 Lut 2010, 20:48

krikus jak na to co jest zrobione to w sumie nie jest drogi ale ja i tak wolałbym za te pieniądze nowszego nie zrobionego.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

28 Lut 2010, 20:52

No niby nie bo wszystko kosztuje. Ale kto będzie patrzał na to ile włożyłeś do auta?
-nikt, bo każdy rzeźbi cenę ile może.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8