Focus MK2 1,6 tdci jaki nowy silnik i diody zegarów

Focus MK2 1,6 tdci jaki nowy silnik i diody zegarów

25 Wrz 2018, 13:32

Witam,
Kupiłem jakiś czas temu Forda Focusa MK2 1,6 TDCI 2005r.
Ostatnio zacząłem się interesować tuningiem aut i zainteresowałem się robieniem z takich starych trupków potężnych aut (nie zamierzam robić wiejskiego tuningu i montować spojlerów, opuszczać zawieszenia itp. W ogóle nie zamierzam interweniować w wygląd zewnętrzny).
Niestety jestem początkujący i nie mogę nigdzie znaleźć informacji jaki silnik (od 250 do 350 koni) by pasował do tego samochodu, ani jakie diody są wlutowane w licznik. Myślałem o wymianie diod na jaśniejsze i o innych kolorach. Z góry dziękuję za pomoc.
scorpio240
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sobota w terenie Sobota w terenie
    Jako ze ostatnio brak mi na wszystko czasu to gdy wczoraj zadzwonil kumpel spytac czy mam chwile zeby dzis rano wyskoczysc w teren nie zastanawialem sie ani chwili. Do tego jechalismy doslownie "za rog" zdjęcia w galerii ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•