Ford F-150

Ford F-150

17 Sie 2015, 11:48

Amerykanie uwielbiają takie samochody jak Ford F-150, który będzie produkowany też jako ulepszona limitowana wersja. Ciekawe czy w Polsce się by przyjęły takie samochody :)

"Ford F-150 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów amerykańskiego koncernu. Doskonale świadczą o tym wyniki sprzedażowe w Stanach Zjednoczonych, gdzie ten model plasuje się na pierwszym miejscu. Amerykanie postanowili przygotować specjalną edycję limitowaną samochodu – czym będzie odróżniać się od wersji podstawowej?

Ford F-150 bez wątpienia znajduje się kręgu ulubionych samochodów Amerykanów. Dowodem na to są wyniki sprzedażowe za 2014 rok, według których model ten zakupiło przeszło 750 tysięcy kierowców z USA. Sprzedaż byłaby zapewne jeszcze większa, gdyby nie fakt, że auto nie posiadało zbyt szerokiego pola manewru w zakresie wersji wyposażeniowych pojazdu. Wbrew pozorom, wielu Amerykanów nie wykorzystuje modelu F-150 do ciężkiej, fizycznej pracy, a po prostu do przemieszczania się (ze względu na bardzo tanie paliwo ;)) z miejsca na miejsce, przez co oczekiwali bogatych wersji wyposażeniowych. Przedstawiciele Forda postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, a dowodem na to będzie specjalna edycja limitowana modelu F-150.

Do wnętrza wersji limitowanej Forda F-150 trafi m.in. 10-głośnikowy zestaw od firmy Sony, a całe wnętrze będzie o wiele bardziej prestiżowe, gdyż do wykończenia wnętrza wykorzystane zostały takie materiały jak skóra, aluminium oraz drewno. Auto zostanie postawione na 22-calowych felgach, a w zakresie wyglądu zewnętrznego przerobiony zostanie przede wszystkim grill, znajdujący się na przodzie pojazdu. Na grill ma trafić napis „limited” świadczący o wersji limitowanej pojazdu, a takie same plakietki będzie można znaleźć także we wnętrzu auta.

Niezmienna zostanie jednostka napędowa limitowanego Forda F-150, która jest wg Amerykanów niezwykle udaną konstrukcją. Mowa o silniku o pojemności 3,5-litra i oznaczeniu EcoBoost, która jest w stanie generować 365 KM mocy.
"
piasek08
Nowicjusz
 
Posty: 32
Rejestracja: 25 Paź 2013, 08:28
Auto: Mazda XEDOS 9
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Ford F-150

25 Gru 2018, 11:43

To prawda amerykanie uwielbiają :)
Wizard932
Nowicjusz
 
Posty: 29
Rejestracja: 19 Lis 2018, 22:23

Re: Ford F-150

12 Sty 2019, 14:15

Uwielbiają i się nie dziwie piękne autko :yes:
Exotic621
Nowicjusz
 
Posty: 26
Rejestracja: 14 Lis 2018, 00:26
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo! Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo!
    Często można zaobserwować sytuacje, gdy kierowcy zamiast całkowicie zatrzymać pojazd - np. przed znakiem stop czy przy zielonej strzałce do skrętu w prawo – jedynie redukują prędkość. Grozi to kolizją, policja może ...
    Skoda Octavia Green E Line - CEZ ją przetestuje Skoda Octavia Green E Line - CEZ ją przetestuje
    Dwa modele SKODY Octavii Green E Line pierwszych całkowicie elektrycznych samochodów, zostaną poddane testom przez przedsiębiorstwo energetyczne. SKODA, w celu sprawdzenia możliwości flotowych na swoim nowym, elektrycznym ...

  •