Ford Focus C-Max MK2 2006r. Nawigacja

14 Paź 2021, 16:23

Czy można odpalić nawigację w radiu Blaupunkt travel navi ex ? Znajomy mi dał bo nie używa u mnie wcześniejsze radio coś szwankowało i wymieniłem ! Radio gra bez zarzutu CD także ładnie ale niewiem co z tą nawigacja !? Coś syn wspomniał że niema płyty !? To co nawigacji nie będzie szkoda !??? Ktoś coś pomoże lub poradzi ! Dziękuję z góry za jakąś pomoc!
roman7893
Nowicjusz
 
Posty: 13
Zdjęcia: 2

15 Paź 2021, 13:24

Musisz mieć płytę do nawigacji bo urządzenie nie ma zapisanych map w pamięci więc podczas jazdy korzysta z płyty np. [link do Allegro wygasł] ta powinna być dobra ale warto się upewnić.

Moim zdaniem szkoda zachodu bo płyty nie mają szczegółowych danych no i nie są najnowsze. Ja osobiście nie zawracałbym sobie głowy ta nawigacją.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 6664
Zdjęcia: 23
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Oznaczenia tablic rejestracyjnych według województw
    Sprawdź, jak rozpoznać auto po numerze rejestracyjnym z danego wybranego województwa. Poniżej przedstawiamy aktualne tablice rejestracyjne używane na terenie naszego kraju które przypisane są do danego województwa. ...
    W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów
    Każdy kierowca jest zobligowany, aby stosować się do znaków drogowych. To bardzo ważny element ruchu drogowego, który z wielu przyczyn może być lekceważony i niezauważany przez kierowców. Za niezastosowanie ...

  •