Ford Focus mk1 Hatchbak Tylne oświetlenie.

Ford Focus mk1 Hatchbak Tylne oświetlenie.

04 Paź 2014, 13:22

Witam.
Mam problem z tylnim oświetleniem w swoim focusie. Lewa pozycja gaśnie przy wciskaniu stop.(który również z tej strony się nie włącza). Próbowałem zmieniać żarówki, i nic. słyszałem że może to być problem z masą,ale nie wiem jak to sprawdzić.
Nie działają również światła cofania i przeciwmgielne z tyłu. wymieniałem żarówki,ale bez skutku. Problem raczej nie leży w bezpiecznikach wymieniałem je i bez zmian.
dostojnykocur
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 09 2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Focus 1
Silnik: 1.8 TDCI 100 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Ford Focus mk1 Hatchbak Tylne oświetlenie.

05 Paź 2014, 14:46

Sprawdź wtyczkę która podłączona jest do lampy czy czasem wtyki ne są zaśniedziałe.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11301
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektronicznie sterowana klimatyzacja dwustrefowa – 1971 rok Elektronicznie sterowana klimatyzacja dwustrefowa – 1971 rok
    Który z producentów samochodów jako pierwszy na świecie wprowadził ręcznie sterowaną klimatyzację? Powszechnie uważa się, że pionierem był amerykański Packard w 1939 roku. Weather Conditioner firmy Bishop ...
    Z której strony jest wlew paliwa? Z której strony jest wlew paliwa?
    Jak sprawdzić nie wysiadając z samochodu z której strony mamy wlew paliwa? Jest to bardzo przydatne kiedy jeździmy różnymi samochodami i nie zawsze pamiętamy z której strony podjechać pod dystrybutor ...

•