Ford ka - nie mogę otworzyć maski sama;-(

Ford ka - nie mogę otworzyć maski sama;-(

03 Paź 2010, 18:22

W moim nowym starym fordzie ka znalazłam kolejny problem. Nie mogę sama otworzyć maski samochodu - tej klapy nad silnikiem. Czytałam posty w tej sprawie i jak widzę bez drugiej osoby, która dociska maskę nie da rady;-( Czy nie ma jakiegoś sposobu bym sama dała sobie z tym radę? Jakiś "sposób", "patent"..? W dwie osoby to idzie - ja dociskam, a druga osoba podnosi ten "cośtam" pod kierownicą. No i odskakuje. Ale dziś sama chciałam to zrobić i nie da rady. Podłożyłam jakąś śrubę, ale to nic nie dało. Macie może na to jakiś sposób..? Starzy kierowcy;-) ...???

[ Dodano: 4 Październik 2010, 21:10 ]
no i nie mam odpowiedzi;-(
hmmm... jak sama coś wymyślę to Wam podpowiem!
wielkie dzięki;-(
Pozdrawiam wesoło i z wdziękiem;-)
alixia
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska
Prawo jazdy od: 01 01 1990
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna

Re: Ford ka - nie mogę otworzyć maski sama;-(

19 Paź 2010, 22:12

Zamek,linka do ustawienia.Ewentualnie pomoże nasmarowanie,użycie np wd40 przy zamku
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski
    Jerzy Dziewulski, honorowy członek klubu Elite Circle co roku podczas imprez motoryzacyjnych zaszczyca nas swoją obecnością prezentując swoje auta między innymi Ariela Atoma, Ultimę GTR i wyścigową Corvette. W tym roku po ...
    Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI