Ford Probe Chciałbym kupić, ale nie wiem czy warto.Pomocy!

14 Lut 2007, 22:47

Witam chętnie kupiłbym fordzika strasznie mi sie podoba, ale zadziwia mnie jego niska cena może ktoś z was wie cos o tym aucie
Jakopss
Nowicjusz
 
Posty: 3

15 Lut 2007, 08:02

Która generacja Cię interesuje I czy II ?
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

15 Lut 2007, 22:24

II jakies 95-96r
Jakopss
Nowicjusz
 
Posty: 3

16 Lut 2007, 09:35

Cena niska, nieniska, pewnie jakby miał znaczek jakiegoś japończyka a nie Forda to cena pewnie by była troszkę wyższa, ale i tak w cenie Probka można kupić wiele fajnych aut. Części do niego nie są drogie, zamienniki bardzo łatwo dostępne. Potrafi dużo spalić zwłaszcza jak się mu dociśnie, no ale za to radość z jazdy gwarantowana - coś za coś. Słyszałem, że kiepskie ma zawieszenie pod tym względem, że jest bardzo wrażliwe na nasze drogi, no ale w sumie wiele aut jest u nas na to wrażliwe. Ogólnie bardzo fajne auto, w sumie za niewielką kasę można mieć superauto, za którym wiele osób z zazdroscią się oglądnie :D . Mi też się ten samochód zarombiście podoba (ehh, ta linia :) )
Pozdro.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

03 Mar 2007, 09:31

Ja również zastanawiałem się nad tym autkiem ale trochę starszym, rozmawiałem z zaprzyjaźnionym mechanikiem i dowiedziałem się to i owo. Chodzi o to ,że wiele osób mając takie fajne autko nie oszczędzało go i teraz jest sporo probe po prostu zajeżdżonych za niewielką kasę dlatego dobrze sprawdź zanim kupisz szczególnie zawieszenie i silnik.
Bob
Nowicjusz
 
Posty: 9

03 Mar 2007, 15:37

Ten ford brzydki jest. Ale to kwestia gustu. Mi się nie podoba
Maki
Początkujący
 
Posty: 243
Miejscowość: z daleka

13 Maj 2018, 12:32

Ford jest moim trzecim autem, mam go od 7miesiecy, niestety zaufalam Panu od ktorego go kupilam, ze mechanicznie wszystko jest w porzadku.. moj blad bo nie sprawdzilam tego, W zeszlym miesiacu zgasl i juz nie odpalil. Wszyscy mowili, ze mam go sprzedac, bo to stare, nie warto naprawiac, jednakze zdarzylam go az tak pokochac, ze postanowilam zaplacic za kapitalny remont silnika, na prawde warto wkladac pieniadze w te auto bo nie dosc, ze pieknie sie prezentuje to prowadzi sie niesamowicie i mimo 21lat nie ma ani grama rdzy :D
Justyna97
Obserwowany
 
Posty: 1
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 15 03 2016
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Ford probe II
Silnik: 2.0 115KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

15 Maj 2018, 12:18

No to że probe nie ma rdzy to naprawdę wyjątkowy egzemplarz, ogólnie jeżeli masz silnik 2.5 to warto trzymać bo to już jest rzadkość dorwać taką wersje a 2.0 to już mniej atrakcyjny silnik i ma mniejszą wartość. Na probe sam poluje ale wersja z którą szukam to bardzo ciężkp
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16239
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4