Ford

Ford

27 Sie 2006, 19:39

Witam.
Mam zamiar zakupic Forda a dokladnie chciałbym Mondeo z 2000 moze 2001 roku ewentualnie myslałem tez o Focusie w tym samym roczniku oczywiscie oba Kombi. Przeszukałem juz sporo informacji i mam coraz wiekszy metlik. Jedni chwalą inni narzekają. Czy wogole zawracac sobie tą marką saomochodu głowe?? Czy ma ktos moze podobne egzemplarze i moze sie wypowiedziec jak sie sprawują te samochody. Czy są bardzo awaryje czy standartowo jak inne.

Pozdrawiam i dziekuje bardzo za odpowiedzi
iimmoted
Nowicjusz

0

Re: Ford

26 Wrz 2006, 00:32

Witam,
Jeżeli już to ma być Ford Mondeo to polecam silniki diesla są dynamiczne i w miarę oszczędne. Tu masz link do naszego forum i tam są opisane silniki jakie były montowane w podanych przez Ciebie latach w tym aucie.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11305
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Korytarz życia i jazda na suwak już obowiązuje! Korytarz życia i jazda na suwak już obowiązuje!
    Przypominamy wszystkim kierowcom, że od 6 grudnia 2019 weszły w życie nowe przepisy dotyczące jazdy na suwak oraz tworzenia korytarza życia. Reguluje to ustawa z dnia 16 października 2019 roku o zmianie ustawy Prawo ...
    Toyota Mirai - 1000 km zasięgu w następnej dekadzie Toyota Mirai - 1000 km zasięgu w następnej dekadzie
    Toyota realizuje ambitne plany rozwoju bezemisyjnego transportu opartego na wodorze. Jak donosi Reuters, firma podwaja inwestycje w samochody z wodorowymi ogniwami paliwowymi (FCV). W planach są nowe modele aut osobowych ...

•