Franczyza sklep motoryzacyjny

Franczyza sklep motoryzacyjny

10 Paź 2018, 14:33

Witajcie, zastanawiam się nad założeniem sklepu motoryzacyjnego na zasadzie franczyzy z firmą Lucart. Ponoć mają najniższe ceny w Polsce np. na akumulatory, oleje, filtry samochodowe. To mnie skłania do nawiązania z nimi współpracy na zasadzie franczyzy. W moim rejonie jest tylko 1 sklep z takim asortymentem, ale mają drogo i myślę, że uda mi się spokojnie ich przebić cenami. Sądzicie, że warto zakładać biznes we franczyzie?
ArtPie
Nowicjusz

Auto: Opel Zafira

Re: Franczyza sklep motoryzacyjny

10 Paź 2018, 18:01

Jeżeli będziesz miał na to zbyt to dlaczego nie. Tylko weź pod uwagę to że dzisiaj dużo osób zamawia z internetu i stacjonarne sklepy tego typu mają raczej małe powodzenie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Franczyza sklep motoryzacyjny

12 Paź 2018, 09:51

Francyza to ciekawa opcja, a tamten sklep, gdzie piszesz, ze jest drogo to ma popyt? bo skoro się utrzymuje to musi mieć ;) fakt, że dużo ludzi kupuje przez internet, ale znaczna część społeczeństwa woli jednak kupić stacjonarnie, obejrzeć towar na żywo, popytać itd. Gdyby wszyscy kupowali przez internet to by nie było sklepów stacjonarnych. A lucart to dość rozpoznawalna marka, więc jak dadzą dobre wsparcie marketingowe to może ci się to udać.
Maniek3322
Nowicjusz

Auto: Honda Civic
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...
    BMW Turbo 1972 BMW Turbo 1972
    BMW Turbo to pierwszy samochód koncepcyjny zbudowany przez firmę BMW. Nowoczesny projekt pierwszego na świecie sportowego samochodu promującego bezpieczeństwo – który nie był tylko bazą testową dla nowych ...

•