FURA na LASKI

01 Lip 2009, 15:52

na alfę to co najwyżej poleci k***a która była na sprzątaniu we włoszech i uważa że jest to najlepsze auto, bo takimi jeździli chłopaki z którymi się gziła :twisted:
andrewb25
 

01 Lip 2009, 15:57

A nie jest? O ch...a.. zawsze myślałem że to najlepszy wóz.. :roll: . Najlepszy jest oczywiście VW (Mazda, Ford??).. a żeby to sprawdzić zrób test, wyjedź nim na miasto, z punktu A do B, i zobacz kto się za Tobą obejrzy.. aaa.. nie przyczepiaj żadnego spojlera itp. bo to już nie fair i spojrzenia żeby się pobrechtać z Ciebie się nie liczą :).
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

01 Lip 2009, 16:32

qki007 napisał(a):A nie jest? O ch...a.. zawsze myślałem że to najlepszy wóz.. :roll: . Najlepszy jest oczywiście VW (Mazda, Ford??).. a żeby to sprawdzić zrób test, wyjedź nim na miasto, z punktu A do B, i zobacz kto się za Tobą obejrzy.. aaa.. nie przyczepiaj żadnego spojlera itp. bo to już nie fair i spojrzenia żeby się pobrechtać z Ciebie się nie liczą :).


nie ośmieszaj się, jakie za tobą rzucają spojrzenia na mieście??
bo jedziesz Alfą 156??
przecież tego jest od groma
każdy pastuch to może mieć, wogóle to jakaś megalomania wśród polskich kierowców, a zwłaszcza wśród użytkowników tego forum
każdy co swoje to uważa za najlepsze - okej, ale, żeby znowu wpadać w jakiś zboczony zachwyt i się błaźnić
spojrzenia za alfą 156 - błagam cie, nie te czasy
tomek84
Początkujący
 
Posty: 73
Miejscowość: kraków

01 Lip 2009, 17:38

Czepiam się Ciebie? andrewb25 - słynący ze swojej arogancji, rzuca się do Alf to mu napisałem prawdę. Czy ja na tym forum wpadam w zachwyt Alfą? Wymieniam jej plusy, i proponuje w tych tematach w jakich uważam za słuszne żeby ludzie wiedzieli że są takie auta a nie tylko VW, Skoda i Audi.. zobacz moje inne posty. A ten wyżej to nic innego jak ironia ale widzę nie załapałeś - trudno.

"każdy pastuch to może mieć" - tylko dlaczego nie ma? Bo kupi niemiecki.. i z tego się cieszę, że mogę kupić Alfę w dobrej cenie, w najlepszym wyposażeniu, młodą, mogę się wyróżniać na ulicy i jeździć z przyjemnością.. A co do spojrzeń, kup to zobaczysz i nie gadaj farmazonów. A za czym się obejrzą? I nie mówię tutaj o laskach tylko ogólnie, o ludziach.. a skąd się bierze ta uwaga - stąd że to nie kolejny Golf czy A4.
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

01 Lip 2009, 17:47

qki007 napisał(a):"każdy pastuch to może mieć" - tylko dlaczego nie ma? .


bo nawet każdy pastuch wie że ma się trzymać od jakiś alf z daleka bo to shit,
stała ostatnio nawet taka w Munchen z 2005 roku z 1.9 JTD za 4500 euro do oddania, nie brałem bo po co, lepiej kupić hondę, mazdę czy audi to są auta do jazdy, alfa jest autem nabijającym kieszeń mechanikom bo cały czas się coś sypie :mrgreen:

[ Dodano: Sro Lip 01, 2009 18:49 ]
qki007 napisał(a):Czepiam się Ciebie? andrewb25 - słynący ze swojej arogancji, rzuca się do Alf


Alf to był to taki serial swego czasu, taki potworek z kosmosu, tak jak i Alfa też wynalazek z kosmosu :twisted:
andrewb25
 

01 Lip 2009, 18:06

qki007 napisał(a):Czepiam się Ciebie? andrewb25 - słynący ze swojej arogancji, rzuca się do Alf to mu napisałem prawdę. Czy ja na tym forum wpadam w zachwyt Alfą? Wymieniam jej plusy, i proponuje w tych tematach w jakich uważam za słuszne żeby ludzie wiedzieli że są takie auta a nie tylko VW, Skoda i Audi.. zobacz moje inne posty. A ten wyżej to nic innego jak ironia ale widzę nie załapałeś - trudno.

"każdy pastuch to może mieć" - tylko dlaczego nie ma? Bo kupi niemiecki.. i z tego się cieszę, że mogę kupić Alfę w dobrej cenie, w najlepszym wyposażeniu, młodą, mogę się wyróżniać na ulicy i jeździć z przyjemnością.. A co do spojrzeń, kup to zobaczysz i nie gadaj farmazonów. A za czym się obejrzą? I nie mówię tutaj o laskach tylko ogólnie, o ludziach.. a skąd się bierze ta uwaga - stąd że to nie kolejny Golf czy A4.


nie, wcale nie wpadasz w zachwyt, na każdym kroku opowiadasz jak to sie ludzie oglądają za Alfą
WTF??
wiesz za czym się ludzie oglądają??
za tym czego jest mało, za czymś co jest inne
a Alf, zwlaszcza 156 jest mnóstwo, dlatego taka Alfa nikogo nie dziwi, wiec twierdze ze nikt się nie obejrzy, może ktoś kto nigdy takiej nie widzial, jakiś murzyn z afryki, ale on i za polonezem się obejrzy
tomek84
Początkujący
 
Posty: 73
Miejscowość: kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Corolla E11 G6 / G6R (1997–1999)
    Zaprezentowana w 1997 kolejna, przednionapędowa generacja Corolli zasłynęła uniwersalnością zastosowań oraz trwałością i bezawaryjnością. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych generacji, z którymi dość mocno była ...

02 Lip 2009, 00:22

andrewb25 napisał(a):alfa jest autem nabijającym kieszeń mechanikom bo cały czas się coś sypie


Ta..?

tomek84 napisał(a):a Alf, zwlaszcza 156 jest mnóstwo, dlatego taka Alfa nikogo nie dziwi, wiec twierdze ze nikt się nie obejrzy, może ktoś kto nigdy takiej nie widzial, jakiś murzyn z afryki, ale on i za polonezem się obejrzy


Alf jest mnóstwo racja.. a Golfów, Hond i Audi dobrze jak jeden egzemplarz na dzień zobaczysz :razz:
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

02 Lip 2009, 09:27

qki007 napisał(a):
Alf jest mnóstwo racja.. a Golfów, Hond i Audi dobrze jak jeden egzemplarz na dzień zobaczysz :razz:


nie odwracaj kota ogonem
gdzie ja powiedziałem, że Golfów, Hond czy Audi jest mało???
podniecasz się, że Alfa to rzadkość, a zupełnie nie masz racji, zwykłe auto, może i ładne (kwestia gustu), niezbyt solidne, no ale to w końcu włoch, jeździ i tyle
na narginesie moim zdaniem najbrzybsze alusy jakie kiedykolwiek wyprodukowano to właśnie alfa (ale kwestia gustu)


a tak na marginesie:
w Polsce ludzie mają inny (niezdrowy) stosunek do samochodów, polega no na tym, że zatraca się główny sens posiadania samochodu, czyli przemieszczanie się
w Polsce samochód do tego musi wyglądać, kłuć w oczy sąsiada, podobać się laskom itp
to czy jeździ, jak jeździ, czy się psuje nie ma najmniejszego znaczenia, bo to można przybajerować w rozmowie, czy tu na forum, bo tego z zewnątrz nie widać
tomek84
Początkujący
 
Posty: 73
Miejscowość: kraków

02 Lip 2009, 09:46

Co do oryginalnych alusów Alfy (telefonów) to masz rację, mi się też nie podobają w ogóle.

Nie odwracam kota ogonem bo mówisz że jest dużo Alf.. to czego jest mało? Mało jest typowo sportowych samochodów jak RX-8, Carrera, Corvette itp. tylko że za te samochody trzeba słono zapłacić. Alfa może i jest zwykłym autem, ale przed zakupem samochodu szukałem w różnych markach w cenach ~30k zł i już nawet pomijając wygląd zewnętrzny ale w środku.. w żadne inne auto nie ma takiego wnętrza - kwestia gustu? no może ktoś i woli siekierą ciosane twarde plastiki, wszystkie czarne.. Można dalej dyskutować o silniku, właściwościach jezdnych itp.. zobaczył byś że to nie taki zwykły dupowóz.

Samochód w każdym kraju musi wyglądać, tylko że w Polsce ludzi stać zwykle (zwykle.. wiadomo że są i bogatsi) na jedną furę i ona robi za zadanie podwożenia do pracy, wożenia pół tony w bagażniku, ma mało palić i wyglądać dobrze.. Tak to się nie da.

Co do bajerowania, wejdź na forum alfaholików, poczytaj jakie są problemy z Alfami - są, nikt nie bajeruje, ale po prostu wkurza mnie że jak ktoś założy temat jaki samochód kupić, bądź zapyta czy kupić alfę jest jedna odpowiedź.. "Alfy nie bo awaryjna!". Mit powstał z modeli 145/146 a ciągnie się do dziś, więc nawet Brerę ludzie odradzają - bo awaryjna, 169 też będa odradzać bo awaryjna... i to jest normalne?
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

02 Lip 2009, 10:54

andrewb25 i tomek84 macie alfy że tak mówicie bo jak nie macie to się nie odzywajcie
pewnie zazdrościcie tym co maja alfy i tak mówicie
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 294
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

02 Lip 2009, 11:14

Alfy mają dośc specyficzny wygląd i na 100% się wyrózniają na miescie pomimo, że jezdzi ich duzo. Osobiscie mi się bardzo alfy podobają i mysle, że pod względem stylistycznym znajdują się w czołówce. Osobiscie bym nie kupił sobie Alfy bo miałem okazje jezdzic paroma Alfami i nie robiły na mnie większego wrażenia, zostane przy mojej Subarynce:)


O. Jak jade ulicą to za moją STI oglądają się ludzie bo słychać ją jak jest 500m dalej, no i oczywiscie BLOW OFF :))



Wrażenia z jazdy jakie daje Subaru ( w tym wypadku STI ) są nie do opisania. Znam 2 osoby, które po przejazdzce moim STI w przeciągu 3 miesięcy stały się posiadaczami Subaru.
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków

02 Lip 2009, 11:21

:razz: panowie laseczki leca na BMW sam mam to wiem, ładny lakier-duża felga-gleba-i mozna wyrywać :mrgreen: sam widze ze jak jade moim Bmw to laski odrazu zwracaja uwage na ta marke samochodu :razz:
wolfskin
Nowicjusz
 
Posty: 8

02 Lip 2009, 11:23

wolfskin napisał(a)::razz: panowie laseczki leca na BMW sam mam to wiem, ładny lakier-duża felga-gleba-i mozna wyrywać :mrgreen: sam widze ze jak jade moim Bmw to laski odrazu zwracaja uwage na ta marke samochodu :razz:

Zapomniałeś dodać o naklejce "Diesel Power" :grin:

Moze to prawda, ludzie oglądają się za BMW ale nie e46 ( chyba, że mówisz o czasach z lat 90:))
Ostatnio edytowany przez MajkPZM, 02 Lip 2009, 11:24, edytowano w sumie 1 raz
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków

02 Lip 2009, 11:24

wolfskin napisał(a)::razz: panowie laseczki leca na BMW sam mam to wiem, ładny lakier-duża felga-gleba-i mozna wyrywać :mrgreen: sam widze ze jak jade moim Bmw to laski odrazu zwracaja uwage na ta marke samochodu :razz:


A jechałeś Hondą CRX ED9 ja mam z końca produkcji 1992r i jak jadę ulicą to prawie wszyscy się oglądają
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 294
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

02 Lip 2009, 12:08

szybki200 napisał(a):
wolfskin napisał(a)::razz: panowie laseczki leca na BMW sam mam to wiem, ładny lakier-duża felga-gleba-i mozna wyrywać :mrgreen: sam widze ze jak jade moim Bmw to laski odrazu zwracaja uwage na ta marke samochodu :razz:


A jechałeś Hondą CRX ED9 ja mam z końca produkcji 1992r i jak jadę ulicą to prawie wszyscy się oglądają


Nie mówie ze laski patrza tylko na BMW - bo osobiscie mam wielu znajomych którzy maja piekne hondy, audice czy nissany....

ja pisze ze swojej perspektywy....

:razz:
wolfskin
Nowicjusz
 
Posty: 8