FURA na LASKI

18 Lut 2009, 21:36

NA JAKA FURKE WEDŁUG WAS NAJCHETNIEJ LECA GŁUPIE PANNY ROBIMY SONDE :D
lockhead25
Nowicjusz
 
Posty: 5

18 Lut 2009, 21:41

słuchaj z tego co wiem i co było kiedyś w jakims tygodniku motoryzacyjnym (wlasnie taki sam test) to laski leca na czewona Alfe Romeo cabrio a mianowicie takie cos [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Lut 2009, 21:47

Dokładnie, laski lecą na Alfę :P ale.. wypolerowane i lśniące audiczki (A6, A osiem) itp. też cieszą się powodzeniem (sprawdzane). Typowe blachary z pod remizy lecą niestety nawet na obniżone i świecące neonami Golfy..
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

18 Lut 2009, 22:12

lockhead25 napisał(a):GŁUPIE PANNY


Dokładnie, głupie panny. Normalna dziewczyna nie powinna zwracać uwagi na auto tylko na człowieka :D
A tak to według mnie :
Alfa Romeo
Sportowe auta ( Lambo, Ferrari, Aston, itp.)
BMW
Audi
Tuningowane, szybkie, lśniące auta

Nigdy nie byłem zwolennikiem wyrywania lasek na samochód
:shock:
Może i ładną znajdziesz, ale głupią jak but i jak pozna kogoś z lepszym autem, to usłyszysz : "Papa".
Typowe blacharstwo, a niestety coraz trudniej znaleźć normalną kobietę :(
Boss
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 66
Miejscowość: Włocławek

18 Lut 2009, 22:19

audi alfa swoja droga jak puste dziewczyny to i na haslo: Czesc dziewczyny mam trabanta :D poleca
bykuu
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 194
Miejscowość: z nienacka

18 Lut 2009, 22:27

Dokładnie mowa o blacharach, ale to aż ŻAL że podjeżdża się pod klub i same przychodzą pod samochód zagadać :/. Nie mówię o sobie bo by wyglądało jak bym się chwalił ale z tego co zaobserwowałem i co mi znajomi opowiadali (A6 i V40).

Ja osobiście mam stałą kobietę tak że nawet nie mam potrzeby testowania w ten sposób samochodu :D druga sprawa to taka że chyba do takiego auta trzeba się ubrać metrosexualnie to będzie większy pociąg.. :D
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

18 Lut 2009, 22:40

Alfa nie Alfa, blachary lecą na odpicowane BMW of koz! Łysy + Beema = blond solar in da kar :P
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

18 Lut 2009, 23:09

hmm wiele razy zaobserwowałem jak podeszły do mojego merca e500 ;) wystarczyło troche gazu wcisnac na luzie :D i dzwiek sam przywoływał :D


powiem tak laski leca na wszystko co im sie spodoba kwestia gustu laski pozatym nie ma na to regóły ;) nawet powiem wam na radiowóz :D
Zordrak
Początkujący
 
Posty: 69
Miejscowość: Gdańsk

19 Lut 2009, 00:32

Ja niestety tego zaobserwować nie mogę, bo samochodu nie mam, a jak już pożyczę to od mamy CC 700 więc szału nie ma :P ale widzę na osiedlu jak dupki lecą na wszelkie bumy, merce ważne, że zachodnie i skóra w opcji ;p
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

19 Lut 2009, 00:56

wiesz jak chcesz laske na jedna noc zeby ci dorbze zrobiła to sie przydaje powiem tak bo żony raczejtam nie znajdziesz chyba ze lubisz takie :p
Zordrak
Początkujący
 
Posty: 69
Miejscowość: Gdańsk

19 Lut 2009, 00:59

Nie zrozumiałeś mnie widzę ;P wiesz poderwać laskę na raz to nie problem. nie potrzebuje do tego BMW :P tylko, wy piszecie, że doświadczyliście tego podjeżdżając chociażby jakimś mercem i same lgnęły, a do Cieniasa nie przyjda :P w tym sęk ;P mam fajną dziewczynę która nie patrzy na samochód (chyba, że podziałała biel mamy cieniasa :DD) tylko na mnie :D
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

19 Lut 2009, 01:13

no spoko podałem tylko sugestie ;) zrozumiałem cie mnie sie wydaje ze leca na takie która ma nietypowe kształty badz jest bardziej niespotykana codziennie
Zordrak
Początkujący
 
Posty: 69
Miejscowość: Gdańsk

19 Lut 2009, 11:40

Chlopaki niesamowici jestescie! Ja mam niestety podobne doswiadczenia :-) Jezdze nowa audi a3 w wyzywajacym zoltym kolorze i moge powiedziec jak rozczarowane sa panny ze w takim samochodzie nie siedzi facet a kobieta!...Szukaja kontaktu wzrokowego a widzac babke ...no coz nici z blacharstwa! ;-) Ja zamiast szukac losia z fajnym samochodem, kupilam sobie sama taki jaki mi sie podoba.
A tak na serio, mi jako kobiecie podobaja sie Audi, Alfy (nie mowimy tu o jakosci a tylko wygladzie), i ogolnie sportowe auta. Cyganskie mercedesy odpadaja, golfy kojarza mi sie z...heh... A wiec przede wszystkim audi!
Mam prosty gust - zadowala mnie to co najlepsze
ameering
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: PL/DE/LUX

19 Lut 2009, 12:28

ameering napisał(a):Cyganskie mercedesy odpadaja, golfy kojarza mi sie z...heh... A wiec przede wszystkim audi!


Co ty masz na myśli mówiąc cygańskie jeździłeś taką w ogule furą ?

Więc jak nie wieszco mówisz to nie mów Mercedes to jest klasa i prestiż tym bardziej jak jest z lat 70;) badz starsze
Zordrak
Początkujący
 
Posty: 69
Miejscowość: Gdańsk

19 Lut 2009, 12:32

Zależy czy chce się wyrwać lepszą blachare czy gorszą, czasem wystarczy marna golfina 3 a czasem potrzeba już czegoś więcej najlepiej coś ze stajni bmw ale nowsze modele z ładną felgą i dobrym kolorze.
pirlo333
Początkujący
 
Posty: 128