FURA na LASKI

02 Lip 2009, 13:24

wolfskin napisał(a):Nie mówie ze laski patrza tylko na BMW - bo osobiscie mam wielu znajomych którzy maja piekne hondy, audice czy nissany....

ja pisze ze swojej perspektywy....

:razz:


BMW już nie są w madzie tak jak to było kilka lat temu teraz to audi alfy hondy
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 294
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

02 Lip 2009, 17:42

jak jadę w mojej hondzie civic coupe sprowadzoną z USA to wszystkie lachony się oglądają, ale chyba za mną patrzą bo jak jadę vw passatem to też się oglądają :twisted:

ale tak na poważnie lachona przyciąga jakieś auto nietyp, np. właśnie amerykańca jakiegoś typu Acura, Scion, Honda, Subaru, Mitsubishi dla przykładu:

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]


[link do oferty na Allegro wygasł]

Na VW czy BMW już raczej nie lecą bo to każdy ma lub może mieć.
andrewb25
 

02 Lip 2009, 19:31

andrewb25 napisał(a):jak jadę w mojej hondzie civic coupe sprowadzoną z USA to wszystkie lachony się oglądają, ale chyba za mną patrzą bo jak jadę vw passatem to też się oglądają :twisted:

ale tak na poważnie lachona przyciąga jakieś auto nietyp, np. właśnie amerykańca jakiegoś typu Acura, Scion, Honda, Subaru, Mitsubishi dla przykładu:

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]


[link do oferty na Allegro wygasł]

Na VW czy BMW już raczej nie lecą bo to każdy ma lub może mieć.

Zwariowałes?

Wiesz ile kosztuje podstawowy model najmniejszego BMW? 116i? 101tyś, za dobrze wyposażony z dobrym silnikiem powiedzmy 120D trzeba liczyc koło 150tyś za auto wielkosci Civica, który kosztuje 1/3 z tego a Ty mówisz ze kazdy moze miec BMW.
Chyba się chłopaku zatrzymałes na produkcji e36...
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków

02 Lip 2009, 20:57

Jeśli mówimy o głupich pannach to może należy podjechać i zaryczeć Subaru Impreza WRX STi. Każda jedna podejdzie, choćby żeby zapytać "co to jest?" :D . A tak na serio to wybierając model pamiętajcie, że samochód jest dla przyjemności... WŁASNEJ, a nie cudzej.
shilay
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: Toruń
Prawo jazdy: 27 02 2008
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: BMW 320i E36
Silnik: M52B20 2.0 150KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

02 Lip 2009, 21:08

shilay napisał(a):wybierając model pamiętajcie, że samochód jest dla przyjemności... WŁASNEJ, a nie cudzej.


Dokładnie się z Tobą zgadzam :D.. ale niektórym może on przynosi też przyjemność tą inną :P
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

02 Lip 2009, 22:40

hehe ja jak bym chciał to na swoje dwie fury mógłbym wyrwać niejedną ale tego nie robię
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 294
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

03 Lip 2009, 10:06

a moze tak kupic jakas furke i ja jakas pieknie stuningowac,laski na to tez leca :lol:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Lip 2009, 15:55

pod warunkiem że nie będzie to agro-tuning tak jak w 80% przypadków w polsce.

rozumiem zmienić felgi, lampy (choć nie zawsze) czy też lekko obniżyć ale nic więcej.
andrewb25
 

03 Lip 2009, 17:42

A po co wam dziewczyna która leci na furę a nie na was samych ??? :mrgreen: :mrgreen: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 294
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

03 Lip 2009, 20:27

mi to tam nie przeszkadza bo mam swoja pania :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Lip 2009, 21:13

Ja osobiście nie rozumiem osób które kupują samochód po to aby wyrywać na niego blachary. Niektórzy chyba myślą że samochód zagada do dziewczyny zamiast nich hehe :wink: :wink: :wink:
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 294
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

09 Lip 2009, 14:33

Najbardziej dupy lecą na mojej matki cieniasa 700 z pękniętym tłumikiem. Ryczy jak M3 z Lancerem razem wzięte :P wszystkie się normalnie oglądają :mrgreen:
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

10 Lip 2009, 20:01

hehehe wy dalej sie łudzicie ze laski leca na samochody?? :D na samochody moze tak ale nie na kierowców :P osobiscie (moje kolezanki takze) lejemy ze smiechu jak widzimy jakiegos fagasa jadacego benkiem i wrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrr hehehehe i rzuca głowa na lewo i prawo zeby zobaczyc czy jakas panna go nie podziwia:P chyba ze wy sie lubujecie w pustych pannach, to przepraszam :P hehehehehe
kajkamajka07
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Poland Alcoholand

10 Lip 2009, 20:54

Lool xD przeciez tu wszyscy wkrecaja :> nie sadze zeby jakis cwaniaczek opisywal tu na jaka fure poderwal dupe :P ogolnie to raczej zwala nie tylko z dresa co z blachary co jej mokro jak widzi cabrio i tanie car audio :P
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

10 Lip 2009, 21:05

Heh, żenada prawie każdy chwali swoje. Gadanie o oglądaniu się panienek to już komedia. Lampucery lecą na łysego dresa a jak już ma bmw to tym bardziej podoba się im to uzupełnienie. Inne znów lecą na koksa z A8 czy Merolu. Kwestia gustu. Sam jeżdżę kilka lat civiciem hb 1,3 i spotkałem dziewczynę z którą jestem do dzisiaj. Więc to nie kwestia samochodu lecz ogólnego wizerunku i prezentacji. Tak jak mówiłem chodzi bardziej o to czy koleś jest kozakiem na ulicy czy ma gruby portfel czy po prostu kawał byka z niego. Z łopatologii wiem że większości kobiet ( normalnych kobiet) podoba się linia Eclipsa 2 oraz Nissana 350z. Mojej podoba się Rover 75 :))
Woolly24
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Lublin