FV za gaz

FV za gaz

11 Cze 2018, 16:40

Witam kupiłem Audi a4b6 od handlarza i mam problem. Auto od 2013r posiada gaz nie wbity w dowód. I teraz mam problem z rejestracją. Brakuje mi faktury za montaż. Dzwoniłem do handlarza on dzwonił do byłego właściciela i powiedział że nie ma dokumentów. Dostałem atest butli oraz homologację ale nie mam faktury. Firma w której był zamontowany już nie istnieje. Pojechałem do najbliższej firmy co zakłada gaz. I mówią że są machlojki tam bo papier od butli ma inny nr niż w homologacji że coś nie legalnie i żeby mi to wyprostować i dać fakturę on musi założyć nowa butle koszt koło 550zl. Wtedy wystawi mi wszystkie nowe dokumenty. Powiedział mi również że mam dzwonić do handlarza i domagać się żeby to on zapłacił za wymianę. Auto kupiłem 3 dni temu. Przeglądu brak bo gaz nie wbity w dowód i jest negatywny. Ja nie mogę zarejestrować auta bo nie mam faktury więc nie mogę wbić gazu w dowód i zrobić również przeglądu. Pan od gazu powiedział że musiały być lewe przeglądy i że gdyby był świnia to zgłosił by to dalej i ci co robili przeglądy w tym aucie już by nie pracowali tam. I mówi że mam dzwonić że on wystawi fakturę za wymianę butli a handlarz musi to pokryć albo oddaje mu auto. A ja nie chcę oddawać. Macie jakąś poradę na to? Bo on mówi że by nie odpuścił a handlarz zlewa moje smsy i telefony. Postraszyc go czy co.
kaszana1994r
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 1994
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Audi A4 B6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2000

Re: Fv za gaz

11 Cze 2018, 20:07

kaszana1994r napisał(a): Postraszyc go czy co.
A czy masz daleko do własciciela samochodu... :?: Oczywiście miałem na myśli tego który widniej w DR pojazdu...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

12 Cze 2018, 07:21

Inne województwo.
kaszana1994r
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 1994
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Audi A4 B6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2000

12 Cze 2018, 12:36

kaszana1994r napisał(a):Inne województwo.
No to trochę problem.Ja na Twoim miejscu udał bym się na SKP do diagnosty który wykonywał OBT /czytaj-klepał DR/i zaproponowł jemu rozwiazanie tego problemu.W przypadku jezeli on ta sprawe sprobuje olać to krótko:udaje się do WK i przedstawiam tą sprawe kierownikowi wydzialu.Myślę ze to powinno zadziałać pozytywnie.... :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: FV za gaz

19 Lip 2018, 15:33

Kolega dobrze tu doradza! :)
Mateuo
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Saab 96 V4 Rally Saab 96 V4 Rally
    Saab 96 V4 Rally z początku lat siedemdziesiątych, jest oryginalnym pojazdem rajdowym zakupionym przypuszczalnie przez prywatny zespół rajdowy lub prywatnego kierowcę rajdowego. Samochód ten posiadał czarne ...
    Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje
    Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów z rodziną. Wielogodzinna podróż samochodem może być trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co można zrobić, żeby ...

•