Gdzie najlepiej dać ogłoszenie sprzedaży auta?

Re: Gdzie najlepiej dać ogłoszenie sprzedaży auta?

05 Sie 2017, 10:04

jeśli chodzi o ogłoszenia motoryzacja polecam :

http://www.reklamowka.net.pl/motoryzacja
marek72
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 06 1977
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Zafira
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

11 Paź 2017, 07:01

W sieci jest sporo stron ogłoszeniowych i tych typowo samochodowych, a także tych bardziej ogólnych.
łączniczka
Nowicjusz

Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Chevrolet

13 Paź 2017, 12:01

W zasadzie wszędzie, bo samych portali motoryzacyjnych nie brakuje i na każdym możesz dać ogłoszenie dotyczące sprzedaży Twojego samochodu, w im więcej miejsc celujesz tym wyższa szansa że szybciej się sprzeda.
Laserwash
Początkujący

Auto: M3

29 Kwi 2018, 18:22

Ja niedawno kupiłem autko poprzez portal Lokalne Oferty. Wiadomo, że, jak chcesz sprzedać bądź kupić samochód, to warto przejrzeć kilka portali, ale ten wygląda solidnie.
marcin84kski
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 04 2006
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi A4

14 Lut 2019, 12:54

Ja swoja Almerę z 2002 roku sprzedałem na https://sprzedawacz.pl/motoryzacja/. Stała ze dwa tygodnie, ale w końcu trafił się zainteresowany kupiec. Mogę polecić. Szkoda było mi kasy na wystawianie ogłoszenia w płatnych serwisach. Aktualne ceny dodania ogłoszenia na allegro, olx czy gratce stanowią sporą wartość w stosunku do ceny tak starego samochodu.
ciesiel
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Reanult Megane II
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ograniczenia emisji CO2 na 2021 rok - kary dla producentów samochodów Ograniczenia emisji CO2 na 2021 rok - kary dla producentów samochodów
    Szanse dużych producentów działających na europejskim rynku na uniknięcie ogromnych kar za sprzedawanie zbyt wysoko emisyjnych samochodów są już nikłe. W ubiegłym roku średnie emisje większości marek wzrosły ...
    Kultowe japońskie silniki Kultowe japońskie silniki
    Kultowe japońskie silniki nie bez powodów zdobyły na świecie rzesze fanów, którzy doceniają nie tylko ich niezawodność, ale również dużą podatność na modyfikacje. Oto kilka świetnych japońskich ...

•