Golfik 11500 pln Mazowieckie dla dziewczyny

01 Lut 2017, 21:35

O kuźwa, nie ma większej różnicy między 1.4 a 1.8T. Nie panowie, ja stąd idę bo to typowy troll. Po prostu niemożliwe jest, by taka jednostka mogła żyć świadomie i podejmować decyzje. :D Selekcja naturalna zrobiła by swoje już dawno temu.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
0

01 Lut 2017, 21:44

Dobra koniec tematu, to teraz do tych co jedną mają zamiar pomagać a nie obrażać i jakieś dziwne rzeczy wypisywac :o

Takie auta lepsze będa?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Eddie
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Focus
Silnik: 1,6 Ecoboost
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
0

01 Lut 2017, 21:46

Tak śledzę trochę temat z czystej ciekawości i jedyne co mogę wywnioskować to było tak
- Autor tematu postanowił znaleźć auto dziewczynie. Jest fanem wiadomo której marki więc wybór był raczej oczywisty. Znalazł najdroższego Golfa na allegro z przeświadczeniem, że to pewniak, igła. Przedstawił dziewczynie, wszyscy się podpalili. Założył temat na forum, z myślą, że bardziej doświadczeni koledzy poklepią go po ramieniu i będzie bohaterem w swoim domu. Stało się odwrotnie, doświadczenie i rozum podpowiada, że to ogłoszenie jest dziwnym żartem. Autor tematu dostał kubeł zimnej wody na głowę i wylewa swoje frustracje na forum.
Pozdrawiam

Co do ogłoszenia, samochód kompletnie nie wart swojej ceny. Za te pieniądze możesz mieć "niemarkowe" porządne auto, które posłuży bezawaryjnie przez wiele kilometrów.
Co do mocy, że lepiej mieć jej więcej niż mniej to nie ma sensu Cie przekonywać, bo dostałeś wystarczająco przykładów, ale dalej jakoś bez zrozumienia. Dla przykładu podam, że moja koleżanka (blondynka, o autach pojęcia zero, ale porusza się po drodze dosyć sprawnie) ostatnio stwierdziła, że jak będzie zmieniać auto, to koniecznie nieco więcej mocy niż jej 1.4 60 km, bo strach wyprzedzić rowerzystę.

Co do tych "pierwszy właściciel", "babcia jeździła tylko do kościoła" przypomniał mi się pewien filmik:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Wiser
Początkujący
 
Posty: 51
Prawo jazdy: 01 01 2009
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Nie mam
0

01 Lut 2017, 21:50

Paulo21 napisał(a):Tego juz nie bede komentowal
ja już dawno przestałem bo lekarz zaleca mi żebym się nie denerwował :x
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
0

01 Lut 2017, 21:58

Ja w tym momencie kończę z tym tematem - można go zamknąć, nie ma sensu bawić się w hejty i obrażać wzajemnie.
Zapomniałem że na tym forum temat VW to tabu, mogłem daihatsu wkleić albo tatę to by 2 osoby odpowiedziały, a tak to wszyscy znawcy motoryzacji nagle.

Nie ma to sensu, po prostu i tyle co mogę powiedzieć.
Gdybym wkleił link do R32 ten temat tak samo by się potoczył więc o czym tu mówić?

Jedynie jakbym wkleił Astrę 1,0 to by było mówione kup, kup świetne auto no bo to opel no tak zapomniałem.
Eddie
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Focus
Silnik: 1,6 Ecoboost
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
0

01 Lut 2017, 22:06

Przyjzyj sie ile tematow jest o vagach. Czesto jest polecane a3 albo golf 4 ale nikt nie poleca takiego silnika bo to jest porazka i jak ktos chce sensownie wybrac to na to nie patrzy. Ciezko sie rozmawia z fanboyami vw. Sam mialem i nie uwazam tych aut za 8 cud swiata juz nie mowiac o golfie 4 bo to tez zadna rewelacja. Szukasz taniego oc i utrzymania a nie bierzesz pod uwage tego ze ubezpieczenie na vw jest kapke wyzsze niz inne mniej liczace sie marki. silnik 1.4 ma problem z odma i spalaniem oleju.
Paulo21
Nowicjusz
 
Posty: 49
Auto: Chwilowo brak
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LC Convertible - co o nim wiemy?
    Chociaż Lexus ma duże doświadczenie w budowaniu kabrioletów, japońska marka od kilku lat nie oferuje samochodów tego typu. Wygląda jednak na to, że wszystko już wkrótce się zmieni za sprawą Lexusa LC ...

01 Lut 2017, 22:24

Tak, tylko temat o vagach może byc na zasadzie Audi A6 3,0 tdi na trasy, może być szybkie i dynamiczne 1,8T a może być tak jak tu auto do miasta.

Mówisz że nie uważasz tych aut za 8 cud świata - no ale już nie masz, domyślam się ze 10 lat tym autem nie jeździłeś ani w salonie go nie kupiłeś to może po prostu kupiłeś grzmota zajechanego? no więc widzisz na czym to polega, chciałeś dynamiki, kupiłeś i przejrzałeś na oczy - dynamika była ale np skrzynia rozpieprzona, wszystko, skrzypi trzesczy itd..
Jak to jest że jak ktoś kupił np Borę z salonu 1,6 to jeździ 15 lat a niby te cudowne 1,8T czy inne zmieniają co roku właścicieli? za szybkie? :D

Także jak widać nie ma co tego kontynuować, niestety dla tej dziewczyny nawet taki 1,4 i nawet dużo palący byłby ok, o ile ta oferta była by realna i dobra.
Nie musi być to golf, tyle tylko że pojawiła się oferta nie z Ostrowii Mazowieckiej, Gubina czy Gniezna tylko z prywatnych rąk, z książką itd..
jak jakiś jegomość ma ochotę na 1,8T to niech szuka, niech kupuje, potem sprzedaje za 4 miesiące itd..tutaj mówimy o zdrowych normalnych autach a nie handlarskich 1,8T z PL salonu występuje raz na 5 lat i kosztuje 20 tys..
Eddie
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Focus
Silnik: 1,6 Ecoboost
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
0

01 Lut 2017, 22:44

Spytałeś o ofertę, wszyscy Ci odradzają a Ty jej bronisz, po co więc pytałeś skoro uważasz, że jest taka świetna?
Polecam Renault Twingo I, do miasta git, wszędzie zaparkujesz, mocy tyle aby do przodu, żeby przypadkiem nie za dużo, OC tanie.
Wiser
Początkujący
 
Posty: 51
Prawo jazdy: 01 01 2009
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Nie mam
0

01 Lut 2017, 22:53

Czemu w Polsce 11,5K PLN za tego golfa to dużo skoro w Niemczech, za taką samą IV 1,4 z podobnego rocznika i przebiegu trzeba wyłożyć co najmniej 3k euro?
txxc
Początkujący
 
Posty: 113
Prawo jazdy: 01 01 2006
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: BMW E46/Daewoo Lanos
Silnik: 2,2 170KM/1,6 106KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
0

02 Lut 2017, 07:33

Żadnych hejtów tutaj nie widzę. Jedyne co można zauważyć, to konstruktywna krytyka czyjejś nieświadomej postawy. Co do vagów: są mocno przereklamowane, a ich cena wygórowana w wielu przypadkach. Poza tym, tutaj za często nie poleca się chociażby nowszych VW, seatów (ich silniki są nietrwałe, eksploatacja może wymagać wiele do życzenia), bo to forum ma pomóc w dobrym wyborze samochodu, a nie przylatywać przy kupnie. Jak wiesz lepiej kolego, to po co pisać posta? Jak nie chcesz pomocy, to po co o nią prosisz?
marchewa5674
Nowicjusz
 
Posty: 19
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Opel Meriva I
Silnik: 1.4 90KM
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2007
0

02 Lut 2017, 08:56

Widzę, że Lovato/Łokoj się nudzi :D
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna
1

02 Lut 2017, 12:53

1.4=1.8t aaaaaaaa :lol:

Co do linków, niebieskie Polo z jednorazowym silnikiem (po ok 150k dół silnika trafia szlag, a na nowo nie wyważysz, bo nie sposób tego zrobić). Reszta ok.
Eddie napisał(a):dla tej dziewczyny nawet taki 1,4 i nawet dużo palący byłby ok
pewnie, palmy w kominkach Rembrandta, Matejkę i Picassa. Co za różnica czym palić, ważne że ciepło.

Wg wcześniejszego życzenia autora zamykam temat.
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
0