Hatchback do 26 tyś. zł

Hatchback do 26 tyś. zł

10 Lut 2015, 09:48

Witam!
Szukam jakiegoś hatchback`a:
-do 26 tyś. zł
-tanie w eksploatacji
-benzynowe
-w miare dobre mechanicznie i z dobrą blachą żeby pojeździło pare lat

Nie interesują mnie uwagi typu "tanie plastiki" bo dobrze sobie zdaję sprawę, że za taką kwotę nie będe miał Bóg wie czego. Auto będzie używane głównie do jazdy do pracy i spowrotem (łącznie jakieś 20 km).

Na razie zastanawiam się nad Hyundai i20/30; Fiat Bravo; Mazda 2; Ford Fiesta Mk 7.

Z góry dzięki za pomoc!
BartekBan
Obserwowany

Auto: Fiat Siena

Re: Hatchback do 26 tyś. zł

10 Lut 2015, 11:55

Hyundai i30 ostatnio widziałem ogłoszenie w Szwecji miał 760 tys. przebiegu - słabe auta raczej tyle nie przejeżdżają.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

Re: Hatchback do 26 tyś. zł

10 Lut 2015, 18:18

motozakup napisał(a):Hyundai i30 ostatnio widziałem ogłoszenie w Szwecji miał 760 tys. przebiegu - słabe auta raczej tyle nie przejeżdżają.

u nas nikt by nie kupił ze względu na przebieg, a Polacy tak się spuszczają nad starszymi VAGami, że tyle robią, a można kupić nowsze o podobnej jakości :ok:

Popieram opcję Hyundaia i30 ewentualnie Kii Cee'd ale ale kolorze metalicznym, bo białym czy czerwonym możesz się zawieźć co do blachy, a raczej jej zabezpieczenia. Bravo też bardzo dobre aut. i20, Fiesta i Mazda 2 to jednak auta o klasę mniejsze i co za tym idzie mniej wygodne. i20 przed liftem miał wpadkę odnośnie złego osadzenia klamek drzwi, które obcierały lakier i rdza się pojawiała w tym miejscu. ASO naprawiało to bezpłatnie na gwarancji nawet jak nie jeździło się na przeglądy.
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept 4 Coupe: elegancja, dynamika i indywidualizm BMW Concept 4 Coupe: elegancja, dynamika i indywidualizm
    BMW Concept 4 Coupe, który będzie miał swoją światową premierę właśnie na salonie NAIAS 2013 w Detroit, pozwoli na wczesne spojrzenie w przyszłość średniej wielkości samochodu sportowego z nadwoziem coupe. Jego elegancja ...
    Nowe z salonu, ale po blacharce! Nowe z salonu, ale po blacharce!
    Chociaż oficjalnie nikt o tym nie mówi, są w Polsce salony, w których 8 na 10 świeżo dostarczonych z fabryki pojazdów z miejsca trafia do lakierni. Uszkodzenia w czasie transportu to chleb powszedni. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009