Hatchback do ok. 35000zł

26 Maj 2019, 20:06

Hej,

Obecnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś fajnego hatchback'a/sedana do ok 35000zł (jestem w stanie rozważyć droższą propozycję jeśli jest tego warta). Trochę o specyfikacji:
- rocznie będzie robione ok 23-25 tyś. km - dziennie ok 60km (40/60 trasa/miasto) - wydaje mi się, że te 90KM minimalnie
- super będzie hatchback, ale sedan też się nada (kombi nie bardzo mi leży bo to już spore auto a takie mi póki co niepotrzebne)
- 2012 rok lub młodsze
Obecnie jeżdżę Focusem III FL Hatchback 1.0 EcoBoost 100KM "bieda edition" (przejechane 70k km) ale za wykup chcą 40000zł brutto - trochę sporo :/

Ogólnie rozważałem następujące autka:
Opel Astra J 1.4T/1.6
Ford Focus Mk3 1.0/1.6
Renault Megane III/IV 1.6
Mazda 3 II 1.6
VW Golf VI/VII 1.4 MPI
VW Polo VI 1.6 MPI

Ogólnie to wolałbym auto "krajowe" - jakoś nie potrafię się przekonać to sprowadzanych. Główne rejony w jakich poszukuję to: Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry. Staram się również celować w "prywatne" jednak jeśli ktoś ma do polecenia jakiś komis w okolicach j.w. to chętnie sprawdzę.

Kilka ofert na jakie trafiłem - co myślicie?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - o VIN się staram
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - auto podobno od września tam stoi
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] - VIN: W0LPC6ED5E1088175 - był jakiś "incydent", jutro będę się starał dowiedzieć co to było + 3 właścicieli (najpierw W-wa, potem Chorzów a teraz Ruda Śląska)

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)
vertisan
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 0- 7-2014
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam