Hatchback - kilkulatki czy jednak nowe samochody

22 Kwi 2011, 12:35

Podpowiedź wydaje się prosta. Jeśli kupujesz auto na conajmniej 10 lat to kup sobie nowe i wiesz na czym jeździsz i znasz auto od podszewki. Ale jeśli uważasz że może ci sie znudzić i pojeździsz maks 4-5 lat to bierz 5 latka z full wypasem i jeździj jak Król:)
pit85
Aktywny
 
Posty: 316
Miejscowość: bydgoszcz

02 Maj 2011, 23:20

No cóż, niestety moja, a raczej moich rodziców sytuacja finansowa trochę się zmieniła i jednak padnie na używkę za max 28 000 zł (cena samego samochodu, resztę jakoś się wykombinuje)...

Tak jak wcześniej, hatchback 1.4-1.8, chociaż szarpnie mnie to na ubezpieczeniu bo musi być na mnie :(

Wpadł mi w oko taki leonik: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Warto ganiać znajomego znajomych :P żeby go jechać obejrzeć czy dać sobie na wstępie spokój? ;]
Devilus
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Orzesze

02 Maj 2011, 23:33

Warto/ nie warto skąd mamy to wiedzieć jak ocenić ( prawie nowe więc do ASO) tam ci wszystko powiedzą a jak dobre ASO to i wydruk zrobią. Analiza spalin prawdę ci powie, i u nich można sobie na kanale go spokojnie obejrzeć.
adammtv
Aktywny
 
Posty: 286
Miejscowość: Złoty Stok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Otwieranie drzwi bez udziału kluczyka – 1984 rok
    Współcześnie otwieranie drzwi pojazdu kluczykiem jest anachronizmem. Elektroniczny pilot na fale podczerwone (Infrared) otwierający drzwi auta jest standardem oczywistym nawet w najmniejszych samochodach miejskich. ...