Historia motoryzacji brystyjskiej-prezentacja

Historia motoryzacji brystyjskiej-prezentacja

18 Gru 2011, 03:55

Witam
Ostatnio w szkole zadano nam zrobienie prezentacji w grupie-tematem naszej jest "Historia motoryzacji brytyjskiej do dni dzisiejszych".
Problem w tym że nie wiem jak zarysować tę historię w miarę interesujący sposób dla nie-interesującej się motoryzacją osoby oraz nie wiem w jakiej kolejności wszystko przedstawić.

Postanowiłem że napiszę o brytyjskich kierowcach wyścigowych,najważniejszych markach,torach wyścigowych,innowacjach w dziedzinie motoryzacji.

Zaplanowałem że priorytetem będzie prezentacja multimedialna,więc-jak mógłbym wprowadzić? co umieścić na pierwszym slajdzie?

Jeśli w złym dziale napisałem to przepraszam.
Biszopo
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pojazdy wojskowe MAN i STAR Pojazdy wojskowe MAN i STAR
    MAN Nutzfahrzeuge często przewija się w kontekście rozmów o pojazdach wojskowych. Powodem jest to, że od dawna samochody ciężarowe tej marki znajdują się w ofercie dla naszej armii, a niektóre modele są w eksploatacji. ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Mazda rim
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive