Homologacja - zmiana ciężarowego na osobowy. Jak to zrobić?

24 Lut 2021, 19:55

MotoAlbercik napisał(a):i tam wszystko jest napisane.

Prawie wszystko...Motoalbercik przerobiłem osobiście kilkanaście VANÓW z DK (tj, ciężarowych 2-osobowym ) na 5-osobówki.
Teraz będę przerabiał kolejnego .
Więc OK to co na stronie + dodatkowa papierkologia tj. COC od Producenta. Czasami jest płatna
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

30 Wrz 2021, 21:53

andrewb25 napisał(a):Prawie wszystko...Motoalbercik przerobiłem osobiście kilkanaście VANÓW z DK (tj, ciężarowych 2-osobowym ) na 5-osobówki.
Teraz będę przerabiał kolejnego .
Więc OK to co na stronie + dodatkowa papierkologia tj. COC od Producenta. Czasami jest płatna

I jak udało się z rejestracją? przywiozlem teraz z Danii takiego Citroena C3 I niestety jest problem, na razie zarejestrowany na ciezarowy z 2 miejscami ale chce to ogarnąć tylko nie wiem gdzie uderzać, na kazdej stacji co innego mowia...
Oskar981
Obserwowany
 
Posty: 2

11 Lis 2021, 18:36

Oskar981 napisał(a):I jak udało się z rejestracją?

ależ oczywiście, przerobione na normalne 5-osobowe, i zmieniony dowód rejestracyjny, i autko już dawno sprzedane, :D
Z citroenem jest ten problem że musiałem jechać do ASO na weryfikację moich zmian za 250zł brutto , Pan sprawdzał 5 minut i stwierdził że jest wszystko OK, i za to zainkasował 250zł :D ,później homologacja za 950zł brutto, później OSKP 180zł poszerzony przegląd, później WK wymiana dowodu rejestracyjnego za 80zł .
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

29 Lis 2021, 04:23

andrewb25 napisał(a):Z citroenem jest ten problem że musiałem jechać do ASO na weryfikację moich zmian za 250zł brutto , Pan sprawdzał 5 minut i stwierdził że jest wszystko OK, i za to zainkasował 250zł

Jakbyś był tak uprzejmy i dał namiar na to Aso bo widzę że jesteś z małopolski:) W Krakowie się odbiłem od jednego
Oskar981
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus IS 430
    Wyjątkowym samochodem Lexusa był również IS 430, opracowany na targi SEMA w 2003 roku. Choć auto na pierwszy rzut oka przypominało po prostu nieco stuningowanego sedana IS, zmiany były znacznie istotniejsze. Pod maską ...