Honda Accord V 2.0 TDi Zupełny brak biegów na każdym biegu jest luz

Honda Accord V 2.0 TDi Zupełny brak biegów na każdym biegu jest luz

21 Mar 2016, 23:18

Witam sprawa dotyczy mojej Hondy Accord V 2.0tdi, od kąt ja kupiłem jakies 2 miesiące temu przy wrzucaniu wstecznego czasem zgrzytała skrzynia. Jechałem ostatnio przyhamowałem ponieważ skręcałem wrzuciłem 2 bieg przejechałem z 50 metrów i nagle trzask w silniku, zatrzymałem się i już nie ruszyłem. Samochód cały czas odpala przy wrzuceniu jakiegokolwiek biegu nic sie nie dzieje jak by był na luzie słychać tylko lekkie odgłosy z silnika, dodam jeszcze że pedał sprzęgła ciężej chodzi. Czy możliwe ze to tylko sprzęgło w sensie tarcza docisk czy raczej skrzynia? :no: :no:
etyl97
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 02 2013
Auto: Nie mam

Re: Honda Accord V 2.0 TDi Zupełny brak biegów na każdym biegu jest luz

22 Mar 2016, 10:49

Prawdopodobnie sprzęgło padło.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi i-MiEV dla Uniwersytetu Południowej Kalifornii Mitsubishi i-MiEV dla Uniwersytetu Południowej Kalifornii
    Firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) współpracuje z Uniwersytetem Południowej Kalifornii (USC) oraz należącą do tej szacownej uczelni Viterbi School of Engineering, tworząc w kampusie projekt "żywego laboratorium" ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2009
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Spotkanie 4x4 Buków
      MINI John Cooper Works Paceman, tylne światła