Honda Accord VII - czy warto kupić konkretny egzemplarz

21 Sty 2017, 22:06

Cześć, stoję przed zakupem pierwszego własnego auta. Z uwagi na liczne pochlebne opinie na temat Hondy, zdecydowałem się właśnie na tą markę. Pojawił się konkretny egzemplarz w mojej okolicy, który spełnia moje wymagania.

Honda Accord VII Sedan
2.0 benzyna + LPG
2003 rok
prawie 200 000 km przejechane
założona instalacja gazowa stag 300 od przebiegu 130 000 km
numer VIN wskazuje na dwa incydenty, łącznie wypłacone z ubezpieczenia 3000 zł
CENA: 22 000 zł

Szukam samochodu na lata, który przy przyzwoitych osiągach będzie też nie najdroższy w utrzymaniu (liczba awarii, eksploatacja).

Proszę o opinię czy jest to dobry wybór, czy cena jest adekwatna do tego modelu? Mam wrażenie, że honda accord VII jest dość drogim samochodem, w porównaniu do jej kolegów: Toyota Avensis, Mazda 6. Mam nadzieję, że różnica w cenie jest adekwatna do faktycznej wartości samochodu. Dodatkowo jak sprawuje się ten samochód w gazie? Decyzję w sprawie zakupu muszę podjąć już w poniedziałek, także proszę dodatkowo o radę na co powinienem zwrócić uwagę sprawdzając taki samochód? Najprawdopodobniej zawiozę to auto to salony hondy na przegląd przedzakupowy.
9zielu4
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

22 Sty 2017, 12:13

Podaj link do ogłoszenia. Wybór auta dobry, ale pamiętaj, że kupujesz 14-letni samochód, który czasy swojej świetności ma już za sobą, a części do niego są raczej z tych droższych.
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

07 Maj 2021, 16:07

Witam

Podpinam sie pod temat i wysyłam dwie aukcje

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]?
PabloPablito
Obserwowany
 
Posty: 1