Honda Accord VII - czy warto kupić konkretny egzemplarz

Honda Accord VII - czy warto kupić konkretny egzemplarz

21 Sty 2017, 22:06

Cześć, stoję przed zakupem pierwszego własnego auta. Z uwagi na liczne pochlebne opinie na temat Hondy, zdecydowałem się właśnie na tą markę. Pojawił się konkretny egzemplarz w mojej okolicy, który spełnia moje wymagania.

Honda Accord VII Sedan
2.0 benzyna + LPG
2003 rok
prawie 200 000 km przejechane
założona instalacja gazowa stag 300 od przebiegu 130 000 km
numer VIN wskazuje na dwa incydenty, łącznie wypłacone z ubezpieczenia 3000 zł
CENA: 22 000 zł

Szukam samochodu na lata, który przy przyzwoitych osiągach będzie też nie najdroższy w utrzymaniu (liczba awarii, eksploatacja).

Proszę o opinię czy jest to dobry wybór, czy cena jest adekwatna do tego modelu? Mam wrażenie, że honda accord VII jest dość drogim samochodem, w porównaniu do jej kolegów: Toyota Avensis, Mazda 6. Mam nadzieję, że różnica w cenie jest adekwatna do faktycznej wartości samochodu. Dodatkowo jak sprawuje się ten samochód w gazie? Decyzję w sprawie zakupu muszę podjąć już w poniedziałek, także proszę dodatkowo o radę na co powinienem zwrócić uwagę sprawdzając taki samochód? Najprawdopodobniej zawiozę to auto to salony hondy na przegląd przedzakupowy.
9zielu4
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Honda Accord VII - czy warto kupić konkretny egzemplarz

22 Sty 2017, 12:13

Podaj link do ogłoszenia. Wybór auta dobry, ale pamiętaj, że kupujesz 14-letni samochód, który czasy swojej świetności ma już za sobą, a części do niego są raczej z tych droższych.
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70 Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70
    Nowe elementy karoserii i wnętrza, zmiany mechaniczne, redukcja zużycia paliwa to tylko niektóre ze zmian, jakie nastąpiły w modelach S80, V70 i XC70. Dodatkowo znajdzie się w nich system sterowania pojazdem Sensus ...

•