Honda Civic - (głośniki + wzmacniacz)

Honda Civic - (głośniki + wzmacniacz)

21 Mar 2008, 20:43

Witam!

Już na początku przyznaje się że jestem "zielony" w tych sprawach, ale wszystko da się nadrobić. :lol:

Otóż, chcę dokupić co mojego Civica głośniki i wzmacniacz.
I tu mam problem czym powinienem się sugerować przy zakupie?
Może polecicie mi jakiś zestawik? Nie mówię tu o jakimś wypasionym, tylko na moją "płytką" kieszeń :roll:
I jak to wszystko ładnie wkomponować w autko?

A i jeszcze pytanie nie na ten dział, ale jakie mam wpisać hasło np. w Allegro aby znaleść podświetlane zegary do deski rozdzielczej...
gambitx
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost
    Avensis 2.0 D-4D Powerboost rozwija moc 150 KM (o 26 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 350 Nm (w zakresie 1600-2800 obr./min., o 40 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Dzięki temu przyśpieszenie ...
    Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Alfa Romeo 8C Spider
      Hyundai Santa Fe, przeszklony dach, 2012
      Maluch 126p - kora,  Skaryszew 2012