Honda Civic VIII 1.3 Hybrid

Honda Civic VIII 1.3 Hybrid

26 Lut 2018, 21:04

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam pytanie o Hondę Civic VIII 1.3 Hybrid. Od jakiegoś czasu robię rozeznanie rynku, będę chciał w niedalekiej przyszłości zakupić pierwszy samochód. Ceny wspomnianego samochodu kształtują się w przedziale 15-25 tys., w związku z ograniczonym budżetem właśnie ok. ~15 tys. chciałbym zapytać czy warto kupować ten samochód z dolnej granicy cenowej 14-16 tys. (zazwyczaj przebiegi 200 km tys. i więcej)? Jeśli tak na co należy zwrócić uwagę, czy pierwsze roczniki mają jakieś "gremliny" itp.? Nie jestem znawcą motoryzacji, ale ogólnie czytałem o tym samochodzie i cieszy się pozytywnymi opiniami.

Pozdrawiam
chochou
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler
    Witam wszystkich. Po zakupie amerykańskiego auta wielu z nas ma problem z odtwarzaczem DVD a dokładniej z trybem NTSC.Po zakupie mojego auta też borykałem się z tym problemem ,dzieci ciągle zawracały głowę kiedy naprawie ...
    Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto
    Specjaliści Webasto we współpracy z Audi stworzyli składany dach do nowego, czteromiejscowego kabrioletu A5, opracowanego na bazie coupe. Miękki dach łączy wyrafinowaną technologię i zaawansowane materiały z emocjonalnym ...

•  
    • Dodge Durango SRT, 2018
      Dacia Duster, przód, 2018
      Tuning Show
      Audi Q5 2.0 TFSI quattro